|
EST
Vimased õppe uudised:
16 apr
03 apr
19 mar
18 mar

Suvi, päike, laager

Linnalaager on juba ammu kujunenud üheks populaarseimaks suvise puhkuse veetmise vormiks. Iga aastaga on linnalaager muutunud laste jaoks oodatumaks.

 

Mida linnalaager annab? Suvevaheajal on väga tähtis roll lapse arengus, kasvatuses ning tervislikkuse järgimises. Seetõttu on üheks parimaks võimaluseks lapsele veeta oma suvi laagris. Aga veel parem on see mööda saata linnalaagris. Linnalaager toimub kodu lähedal, pole vaja kuhugi sõita. Paljudele lastele on raske sõita kodust pikemaks ajaks ära, tuntakse igatsust kodu, vanemate, sõprade, isiklike asjade ja harjumuspäraste tegevuste järele. Linnalaagri tegevused toimuvad päeval ja õhtul on laps jälle oma kodus tagasi. See on mugav nii vanematele kui lastele.

Tänavu suvel toimus linnalaager 10.-21.augustini Maardu Gümnaasiumis. Iga aastaga on linnalaagrist osavõtvate laste arv kasvanud. Sel suvel puhkas linnalaagris 117 last.

Iga päev oli sisustatud ja hulk põnevaid tegevusi ootas lapsi hommikust lõunani. Igaüks sai end näidata ning ennast proovile panna. Eriti huvitav olid „Kuulsuse minut“ ja „Moodne kohtuotsus“, kus ilmnes laste loomingulisus ja andekus. Pea kogu laagri aeg möödus õues värske õhu käes. Püüdlikkuse ja saavutuste eest ootasid lapsi päeva lõpus auhinnad ja tänukirjad. Aga reedel maiustasid kõik jäätisega.

Laagri tegemised ei jäänud ainult kooliseinte ja õueala piiridesse. Lapsed käisid Kadriorus ja Stroomi rannas, külastasid linna raamatukogu, politseijaoskonda ja linnavalitsust. Külas käisid kiirabimeeskond ja tuletõrjebrigaad

Kõik päevad möödusid väga lõbusas meeleolus ja tõid kaasa uusi teadmisi.

Kohtumiseni uuel laagrisuvel!

 

Julia Proniagina

Maardu Gümnaasiumi õpilane

Autor: infojuht

15 september 2015 г.

Kontakt

Gümnaasium

(+372) 60 60 846

(+372) 60 60 846

info@mgm.ee

Ringi 64, Maardu, Eesti 74112

Mittestatsionaarne

(+372) 60 60 848

(+372) 60 60 848

inna.kald@mgm.ee

Ringi 64, Maardu, Eesti 74112