|
EST
Vimased õppe uudised:
16 apr
03 apr
19 mar
18 mar

Võtame vastu ahvi aasta!

2016. aasta on punase ehk tuleahvi aasta. See on hivutav, mitmekülgne ja nii mõneski asjas meiega sarnane olend. Ahv on erakordselt tark, leidlik, loov, ent samas ettearvamatu. Ka Maardu Gümnaasiumi õpilased otsustasid näidata leidlikkust, kreatiivsust ja iseennast sel pühade-eelsel ajal.

Vanasti oodati jõule terve aasta ja selleks valmistuti hoolega. Kodus tehti suurpuhastust, ehiti kuuske ja tehti maitsvaid jõulutoite. Ja loomulikult möödusid pühad rõõmsalt.

Kõik need traditsioonid kajastusid ka meie jõulueelsetes tegemistes. Gümnaasiumis toimusid fotokonkurss „Päkapiku seiklused“ ja jõuluteemaliste voldik-kaartide ja joonistuste konkurss „Ahv on taiplik, kiire ja lõbus!“.  Все эти традиции отразились и в наших предпраздничных мероприятиях. Ühel päeval käisid klassides külas päkapikud.

Jõulud on headuse aeg. Gümnaasiumis toimus loterii, mill tulud läksid Raadio 4 jõuluaegsele heategevusprogrammile.

Jõululeib ehk piparkook on vist igaühele teada-tuntud, aga meistriklassis sai neid ka ise tegema õppida.

Maardu Gümnaasiumis käib väga palju andekaid õpilasi. Konkursil „Tunne omasid“ saime juba kolmandat aastat järjest avastada noori talente. Noorematele õpilastele toimuvad jõuluetendused.

Ei tohi unustada, et neid, kes on ise sama loomingulised ja leidlikud kui ahvid, kes püüdleb kindlalt ja kõhklusteta oma eesmärgi poole, neid punane tuleahv järgmisel aastal hoiab. Järgmisel aastal tuleb olla otsusekindel, lootes iseendale ja oma jõule. Loodreid ahv ei armasta.

Saagu meie deviisiks ahvi aastal „Kas nüüd või mitte kunagi!“

Häid saabuvaid pühi!

 

 

Julia Proniagina

Maardu Gümnaasiumi õpilane

Autor: infojuht

20 detsember 2015 г.

Kontakt

Gümnaasium

(+372) 60 60 846

(+372) 60 60 846

info@mgm.ee

Ringi 64, Maardu, Eesti 74112

Mittestatsionaarne

(+372) 60 60 848

(+372) 60 60 848

inna.kald@mgm.ee

Ringi 64, Maardu, Eesti 74112