30 may
21 may
16 may

MAARDU CUP 2018

Täna, 21.aprillil toimus Maardus poksiturniiri MAARDU CUP 2018 finaal, millest võtsid osa Eesti, Läti, Leedu, Soome, Valgevene ja Saksamaa sportlased. Juba 39.korda järjest saavutas võistkondliku esikoha Maardu võistkond. Maardu Linnapea karika, mille andis üle Vladimir Arhipov, sai Eesti meister, Maardu sportlane Denis Kormilin, kes alistas finaalis Läti tšempioni.

Samuti sai Linnapea karika Eesti meister Artur Danilov (Maardu), kes alistas Valgevene poksija.

Oma esimesi võite nautisid ka meie noored sportlased Matvei Šumjakov, Vadim Sadovski, Maksim Ševtšenko, Igor Makarov, Artur Vassiljev, Erik Kabanov, Makar Vdovitšenko, Kirill Solodovnikov, Mark Ahven.

II kohale tuli Jana Vill, kes jäi alla 3-kordsele Saksa meistrile. Samuti tulid hõbedale Daniel Žuravljov, Kirill, šlehh, Konstantin Volkov, Arseni Zjatikov, Vlad Sutorin, Pavel Semjonov, Vadim Kitškerkin, Valentin Zorod, Kristop Koitsaar.

Tänasel päeval on meie üks tugevamaid Eestis. Meie noored kasvavad õiges suunas. Poks on olümpiaala ja üks mehisemaid võitlusalasid.

Täname kõiki, kes andsid oma panuse rahvusvahelise turniiri Maardu Cup 2018 õnnestumiseks!

Autor: infojuht