Maardu Gümnaasiumi huviringid 2020/21. õppeaastal

Image

TANTSURING „NEZABUDKI“ 

Juhendaja: Marina Maksimova (marina.maksimova@mgm.ee)

Kellele: algklassidele

Millal: 

kolmapäev 12.00–12.45 (4.d kl), aula

neljapäev 8.00–8.45 (3.b kl), aula

neljapäev 8.55–9.40 (3.c kl), aula

neljapäev 9.50–10.35 (3.d kl), aula

neljapäev 10.55–11.40 (1.b kl), aula

neljapäev 12.00–12.45 (4.b kl), aula

neljapäev 13.00–13.45 (4.c kl), aula

 

TEATRIRING „ПЧЁЛКИ“ 

Juhendajad: Ljudmilla Borissova (ljudmilla.borissova@mgm.ee) 

Tatjana Kovš (tatjana.kovs@mgm.ee)

Kellele: 4.b klass

Millal: 

 

TEATRIRING 

Juhendaja: Eseniya Antropova (esenya.antropova@mgm.ee) 

Kellele: 5.–6.klassidele, 8.–12.klassidele

Millal: 

neljapäev 14.00–16.00 (5.–6. klassid), aula

reede 17.00–19.00 (8.–12. klassid), aula

 

KEELEKÜMBLUSE TEATRIRING

Juhendaja: Eseniya Antropova (esenya.antropova@mgm.ee) 

Kellele: keelekümblusklassidele

Millal: kolmapäev 7.–8.tund, Kellamäe 1, muusikasaal

 

TEATRIRING 

Juhendajad: Žanna Amineva (zanna.amineva@mgm.ee) ja Nadežda Vassiljeva (nadezda.vassiljeva@mgm.ee) 

Kellele: 3.klassile

Millal: teisipäev ja neljapäev 7.tund, aula

 

TEATRIRING 

Juhendaja: Inge Veiner (inge.veiner@mgm.ee) 

Kellele: 7.e klass 

Millal: 

 

KUNSTIRING 

Juhendaja: Olga Peshkova (volha.piashkova@gmail.com) 

Kellele: 1.–12. klassidele

Millal: 

esmaspäev  16.30–18.30 (vanem rühm), kab 21

teisipäev 14.00–16.00 (1. noorem rühm), kab 21

teisipäev 16.30–18.00 (2. noorem rühm), kab 21 

kolmapäev 14.00–16.00 (1. noorem rühm), kab 21

kolmapäev 16.30–18.30 (vanem rühm), kab 21

neljapäev  16.30-18.30 (2. noorem rühm), kab 21 

 

INFORMAATIKA 

Juhendaja: Natalja Gil (natalja.gil@mgm.ee)

Kellele: 1.b klassile

Millal: teisipäev 7. tund, kab 105

 

SPORDIMÄNGUD 

Juhendajad: Tatiana Khokkonen (tatiana.khokkonen@mgm.ee) ja Larissa Markova (larissa.markova@mgm.ee)

Kellele: 3.–6. klassidele, 7.–9. klassidele

Millal: 

teisipäev 13.00–14.40 (3.–6. klass), võimla

neljapäev 14.45–16.20 (7.–9. klass), võimla

 

ROBOOTIKA 

Juhendaja: Zhanna Ocheretnjuk (zanna.otseretnjuk@mgm.ee) 

Kellele: 2.–4.klassidele

esmaspäev 13.00–13.45 (4. klassid), kab 309

neljapäev 14.45–15.30 (2. klassid), kab 309

reede 14.45–15.30 (3. klassid), kab 309

 

RAHVATANTSURING 

Juhendaja: Anu Sikka (anu.sikka@mgm.ee) 

Kellele: 

Millal: 

 

TEADUSRING „TAIBU“ 

Juhendaja: Anni Pikson (anni.pikson@mgm.ee)

Kellele: 2.–4.klassidele

Millal: 

esmaspäev 6. ja 7. tund (1. rühm), kab 38

kolmapäev 6. ja 7. tund (2. rühm), kab 33 

 

KIIRLUGEMINE

Juhendaja: Irina Lelkova (irina.lelkova@mgm.ee)

Kellele: algklassidele

Millal: 

esmaspäev 13.55–15.30 (1.a,1.b, 1.k, 2.a, 2.b, 2.c, 2.k kl), kab 23

reede 13.55–15.30 (3.a, 3.b, 3.c, 3.d, 3.k, 4.a, 4.b, 4.c, 4.d kl), kab 23

 

MENTAALNE MATEMAATIKA

Juhendaja: Irina Lelkova (irina.lelkova@mgm.ee)

Kellele: algklassidele 

Millal: 

kolmapäev 13.55–15.30 (1.a, 1.b, 2.a, 2.b, 2.c, 2.k, 1.k kl), kab 23

neljapäev 13.55–15.30 (3.a, 3.k, 3.b, 3.c, 3.d, 4.a, 4.b, 4.c, 4.d kl), kab 23

 

“MINU ARVAMUS”

Juhendaja: Ksenia Issaikova (infojuht@mgm.ee)

Kellele: 5.–9. klassidele

Millal: neljapäev 14.45–15.30 (5.–9.kl), kab 106

 

ITAALIA KEEL

Juhendaja:  Maura Paglino (maura.paglino@mgm.ee)

Kellele: gümnaasiumi õpilastele ja õpetajatele

Millal: neljapäev 17.15–18.45, kab 408

 

NUTIRING

Juhendaja: Maie Saareots (maie.saareots@mgm.ee)

Kellele: 2.–3.keelekümbluse klassidele

Millal: esmaspäev 13.55–14.40, Kellamäe 1 (2.k klassi klassiruum)

 

KOKANDUS

Juhendaja: Inna Makovei (inna.makovei@mgm.ee)

Kellele: 1.–2. klassidele, 5.–9. klassidele

Millal: 

esmaspäev 16.00–18.00 (5–.9. klassid), kab 110

reede 13.00–14.40 (1.–2. klassid), kab 110

 

SKAUTIDE RING

Juhendaja: Erika Tiganik  (erika.tiganik@mgm.ee)

Kellele: 6.–8. klassidele

Millal: reede 13.55–14.40, kab 106

 

JALGRATTURITE RING

Juhendaja: Irina Lelkova (irina.lelkova@mgm.ee)

Kellele: 4.b, 4.c, 4.d klassidele

Millal: teisipäev 13.15–14.35, kab 23

 

ITAALIA KÖÖK

Juhendaja: Maura Paglino (maura.paglino@mgm.ee)

Kellele: gümnaasiumi õpilastele ja õpetajatele

Millal: teisipäev 16.15–17.45, kab 110