Kontakt

Maardu Gümnaasium, kontakt

Maardu Gümnaasium

Ringi 64, 74112 Maardu 

Direktor

Maiu Plumer
Telefon: +372 606 0832
E-post: direktor@mgm.ee

Kantselei

Sekretär Tiina Soans
Kantselei avatud tööpäeviti kl 10.00–18.00
Telefon: +372 606 0846
E-post: sekretar@mgm.ee

Õppejuhid

Natalja Mironova
E-post: natalja.mironova@mgm.ee
Telefon: +372 606 0847

Kaider Vardja
E-post: kaider.vardja@mgm.ee
Telefon: +372 606 0847

Kooli sotsiaaltöötaja

Sotsiaaltöötaja Erika Tiganik
Telefon: +372 606 0848
E-post: erika.tiganik@mgm.ee 

Tervisehoiuteenuse pakkuja 

Kooliõde Alla Matejuk 
Telefon: +372 606 0848

Mittestatsionaarne osakond

Sekretär Inna Kald
Telefon: +372 606 0848
E-post: inna.kald@mgm.ee 

Kooli söökla 

Toitlustaja P. Dussmann Eesti OÜ
Söökla juhataja Reet Rätsep 
Telefon: +372 5686 0764
E-post: maardu@dussmann.ee  

 

Koolibussi liiklusgraafik