Kontakt

Maardu Gümnaasium, kontakt

Maardu Gümnaasium

Ringi 64, 74112 Maardu 

Direktor

Direktor Julia Rozova 
Telefon: +372 5301 0270
E-post: direktor@mgm.ee

Kantselei

Personalijuht-juhiabi Christina Rannit
Telefon: +372 606 0846
E-post: juhiabi@mgm.ee

Info- ja kommunikatsioonijuht Ksenia Issaikova
Telefon: +372 606 0846
E-post: infojuht@mgm.ee

Õppejuhid

Natalja Mironova
E-post: natalja.mironova@mgm.ee
Telefon: +372 606 0847

Kaider Vardja
E-post: kaider.vardja@mgm.ee
Telefon: +372 606 0847

Kooli sotsiaaltöötaja

Erika Tiganik
Telefon: +372 606 0848
E-post: erika.tiganik@mgm.ee 

Keelekümblusklasside õpetajate tuba

Keelekümbluse koordinaator Silja Risti 
Telefon: +372 5359 9139
E-post: silja.risti@mgm.ee

Majandusjuhataja

Majandusjuhataja Aleksei Onohhov 
Telefon: +372 5197 0703 
E-post: majandusjuht@mgm.ee

Tervisehoiuteenuse pakkuja

Kooliõde Alla Matejuk 
Telefon: +372 606 0848

Mittestatsionaarne osakond

Õppejuht Svetlana Ofitserova
Telefon: +372 606 0848
E-post: svetlana.ofitserova@mgm.ee

Kooli söökla

Toitlustaja P. Dussmann Eesti OÜ
Söökla juhataja Kristina Veskimeister 
Telefon: +372 5686 0764, +372 5552 5236
E-post: maardu@dussmann.ee  

 

Koolibussi liiklusgraafik