Lauamängude klubi Maardu Gümnaasiumis

Image

Alates möödunud aasta oktoobrist on Maardu Gümnaasiumi õpilastel võimalus osaleda lauamängude klubis ja veeta aega kasulikult, eesti keelt praktiseerides.

Eelmise aasta sügisel tegi Maardu Gümnaasiumi õpilane Nikita Matrossov ettepaneku luua lauamängude klubi, kus osalejad saaksid lisaks toredale ajaveetmisele mängulises vormis õppida eesti keelt. Lauamängude klubi on mitteformaalne viis arendada mängude kaudu laste loogikat ja strateegilist mõtlemist ning reaktsiooni. Mänge on klubis eri maitsetele, alustades paarismängudest, mis kestavad alla veerand tunni, kuni keerukamate mõtlemismängudeni, mille partii kestus võib ulatuda mitme tunnini. Mängitakse nii eesti- kui ka ingliskeelseid mänge, kuid kogu suhtlus toimub täielikult eesti keeles. Osalemine klubi töös on hea võimalus parendada oma keeleoskust. Klubiga on oodatud liituma kõik eesti keele entusiastid ning lauamänguhuvilised.

Lauamängude klubi saab Maardu Gümnaasiumis kabinetis 106 kokku neljapäeviti kell 18.00–20.00. Veel on viimane võimalus liituda, sest juunis läheb klubi suvepuhkusele ning eeldatavalt jätkab oma tööd uuel õppeaastal.

Dmitri Kuznets, juhendaja