Kontakt

Maardu Gümnaasium, kontakt

Aadress: Ringi 64, Maardu 74112

Reg nr: 75011961

E-post: info@mgm.ee

Sekretär: +372 606 0846

 

Bussid: 100, 101, 170, 171, 172, 180E  lõpp-peatus "Kallavere"

 

 

Direktor

Julia Rozova 
Telefon: +372 606 0832, +372 5301 0270
E-post: direktor@mgm.ee

Kantselei

Sekretär Olga Bannikov
Telefon: +372 606 0846
E-post: sekretar@mgm.ee

Õppejuhid

1.-8.klassid Natalja Noskova
Telefon: +372 606 0847
E-post: natalja.noskova@mgm.ee

9.-12.klassid Kaider Vardja
Telefon: +372 5555 8615
E-post: kaider.vardja@mgm.ee

HEV-koordinaator, eripedagoog

Natalja Komelkova
Telefon: +372 5911 4433
E-post: natalja.komelkova@mgm.ee

Huvijuht

Anni Pikson
(huviringid, õpilasesindus, kooli üritused)
E-post: anni.pikson@mgm.ee

Arendusjuht ja keelekümbluse koordinaator

Tiina Kihulane
Telefon: +372 524 1214
E-post: tiina.kihulane@mgm.ee

Kooli sotsiaaltöötaja

Erika Tiganik
Telefon: +372 5886 5917
E-post: erika.tiganik@mgm.ee 

Majandusjuhataja

Aleksei Onohhov 
E-post: majandusjuht@mgm.ee

Infosüsteemide- ja kommunikatsioonijuht

Ksenia Molodtsova
(eKool, Opiq, EHIS, EIS, kooli e-postid, õpilaspiletid, laenuarvutid, sotsmeedia)
Telefon: +372 5854 0246
E-post: infojuht@mgm.ee

Tervisehoiuteenuse pakkuja

Kooliõde Alla Matejuk 
Telefon: +372 606 0848

Mittestatsionaarne osakond

Koordinaator Svetlana Ofitserova
Telefon: +372 5353 4361
E-post: svetlana.ofitserova@mgm.ee

Kooli söökla

Toitlustaja Maardu Teenused SA
Söökla juhataja Veronika Serhovets
Telefon: +372 5554 3485
 

Koolibussi liiklusgraafik