Töötajad

Juhtkond
Amet E-post Telefon
Maiu Plumer direktor direktor@mgm.ee +372 606 0832
Tiina Kihulane arendusjuht, eesti keele õpetaja, 8.a klassi juhataja tiina.kihulane@mgm.ee +372 606 0847
Natalja Mironova õppejuht natalja.mironova@mgm.ee +372 606 0847
Anni Pikson huvijuht, loodusõpetuse õpetaja, 2.d klassi juhataja anni.pikson@mgm.ee
Pavel Titov mittestatsionaarse osakonna õppejuht pavel.titov@mgm.ee +372 606 0848
Hannes Treibert majandusjuhataja majandusjuht@mgm.ee +372 606 0846
Kaider Vardja õppejuht kaider.vardja@mgm.ee +372 606 0847
Õpetajad
Amet E-post
Andrei Aleksejev kehalise kasvatuse õpetaja, 5.d klassi juhataja andrei.aleksejev@mgm.ee
Daria Alter keelekümbluse algklasside õpetaja, 2.a klassi juhataja, pikapäevarühma õpetaja daria.alter@mgm.ee
Žanna Amineva algklasside õpetaja, 2.b klassi juhataja, pikapäevarühma õpetaja zanna.amineva@mgm.ee
Anastasia Andros inglise keele õpetaja, 12.a klassi juhataja anastasia.andros@mgm.ee
Eseniya Antropova ringijuht esenya.antropova@mgm.ee
Svetlana Atajants kunstiõpetaja, 9.d klassi juhataja svetlana.atajants@mgm.ee
Arina Avdejeva eesti keele ja inimeseõpetuse õpetaja arina.avdejeva@mgm.ee
Margarita Belyaeva ringijuht margarita.beljaeva@mgm.ee
Ljubov Bilovitskaja vene keele õpetaja, 7.c klassi juhataja ljubov.bilovitskaja@mgm.ee
Ljudmila Boitšenko vene keele õpetaja, 10.s klassi juhataja ljudmila.boitsenko@mgm.ee
Ljudmila Borissova algklasside õpetaja, 3.b klassi juhataja ljudmilla.borissova@mgm.ee
Jekaterina Deržavina muusikaõpetaja jekaterina.derzavina@mgm.ee
Anžella Dmitrijeva vene keele õpetaja, 8.c klassi juhataja anzella.dmitrijeva@mgm.ee
Ljudmilla Dmitrijeva keemiaõpetaja, 10.r klassi juhataja ljudmilla.dmitrijeva@mgm.ee
Darja Dorving kultuurianalüüsi, ajaloo ja ühiskonnaõpetuse õpetaja darja.dorving@mgm.ee
Marina Dudakova matemaatikaõpetaja marina.dudakova@mgm.ee
Irina Elbreht ajaloo, ühiskonna- ja inimeseõpetuse õpetaja, 5.c klassi juhataja irina.elbreht@mgm.ee
Roksana Faizova inglise keele õpetaja roksana.faizova@mgm.ee
Vladimir Fesetško töö- ja tehnoloogiaõpetuse õpetaja vladimir.fesetsko@mgm.ee
Natalja Gil algklasside õpetaja, 4.b klassi juhataja natalja.gil@mgm.ee
Veronika Grünbaum eesti keele õpetaja veronika.grunbaum@mgm.ee
Irina Ivakhnenko geograafia ja loodusõpetuse õpetaja, 6.c ja 6.i klassi juhataja irina.ivakhnenko@mgm.ee
Maria Ivanova matemaatika- ja informaatikaõpetaja maria.ivanova@mgm.ee
Kristiina Jakimenko kunstiõpetaja kristina.jakimenko@mgm.ee
Svetlana Javorskaja vene keele õpetaja, raamatukoguhoidja svetlana.javorskaja@mgm.ee
Svetlana Jermakova inglise keele õpetaja svetlana.jermakova@mgm.ee
Kerli Jeršova keelekümbluse algklasside õpetaja, 3.a ja 4.a klassi juhataja, pikapäevarühma õpetaja kerli.jersova@mgm.ee
Jelena Kesküla klassiõpetaja, 7.EL, 7ER, 7.i ja 9.ER klassi juhataja jelena.keskula@mgm.ee
Tatiana Khokkonen kehalise kasvatuse õpetaja, 6.a klassi juhataja tatiana.khokkonen@mgm.ee
Ljudmila Kjaušene vene keele õpetaja, 6.b klassi juhataja, raamatukoguhoidja ljudmila.kjausene@mgm.ee
Liubov Koobas algklasside ja kunstiõpetuse õpetaja, 1.b klassi juhataja liubov.koobas@mgm.ee
Tatjana Kovš muusikaõpetaja tatjana.kovs@mgm.ee
Hanna Kowalewska algklasside õpetaja, 4.c klassi juhataja hanna.kowalewska@mgm.ee
Katrin Kuusk eesti keele õpetaja katrin.kuusk@mgm.ee
Liia Laanmets-Ojap eesti keele õpetaja liia.laanmets@mgm.ee
Liubov Lebedeva pikapäevarühma õpetaja liubov.lebedeva@mgm.ee
Irina Lelkova algklasside õpetaja, 3.d klassi juhataja irina.lelkova@mgm.ee
Margarita Lyutkina loodusõpetuse ja bioloogiaõpetaja margarita.lyutkina@mgm.ee
Kristiina Mahmutov eesti keele õpetaja kristiina.mahmutov@mgm.ee
Tatsiana Makarevich inglise ja saksa keele õpetaja tatsiana.makarevich@mgm.ee
Inna Makovei käsitöö ja kodunduse õpetaja inna.makovei@mgm.ee
Marina Maksimova pikapäevarühma õpetaja, ringijuht marina.maksimova@mgm.ee
Tõnu Mändveer füüsikaõpetaja tonu.mandveer@mgm.ee
Larissa Markova kehalise kasvatuse õpetaja larissa.markova@mgm.ee
Natalja Matvejeva vene keele õpetaja, 9.a klassi juhataja natalja.matvejeva@mgm.ee
Julia Melnychenko 4.EL klassi juhataja julia.melnychenko@mgm.ee
Nadežda Menšikova eesti keele õpetaja nadezda.mensikova@mgm.ee
Nadežda Minajeva bioloogiaõpetaja, 9.b klassi juhataja nadezda.minajeva@mgm.ee
Maria Mironova keelekümblusklassi abiõpetaja maria.mironova@mgm.ee
Ulvi Nei eesti keele ja inimeseõpetuse õpetaja, keelekümblusklassi abiõpetaja ulvi.nei@mgm.ee
Julia Nikiforova matemaatikaõpetaja, 9.c klassi juhataja julia.nikiforova@mgm.ee
Zhanna Ocheretniuk matemaatikaõpetaja zanna.otseretnjuk@mgm.ee
Svetlana Ofitserova matemaatika- ja füüsikaõpetaja svetlana.ofitserova@mgm.ee
Avo Ollerma ajaloo, ühiskonna- ja inimeseõpetuse õpetaja, 11.a klassi juhataja avo.ollerma@mgm.ee
Maura Paglino itaalia keele ja psühholoogia õpetaja maura.paglino@mgm.ee
Volha Piashkova ringijuht volha.piashkova@mgm.ee
Viktoria Pogorelova Keelekümblusklassi abiõpetaja viktoria.pogorelova@mgm.ee
Rimma Posti eesti keele ja keelekümblusklassi õpetaja ja abiõpetaja, 5.a klassi juhataja rimma.posti@mgm.ee
Irina Poverina algklasside õpetaja, 2.ER klassi juhataja, pikapäevarühma õpetaja irina.poverina@mgm.ee
Galina Pronina füüsikaõpetaja galina.pronina@mgm.ee
Jurate Ramantsevitšute vene keele õpetaja jurate.ramantsevitsute@mgm.ee
Elena Raylyan matemaatikaõpetaja, 7.b klassi juhataja elena.raylyan@mgm.ee
Silja Risti keelekümbluse algklasside õpetaja ja abiõpetaja, 2.k klassi juhataja silja.risti@mgm.ee
Maie Saareots keelekümbluse algklasside ja eesti keele õpetaja, 1.k klassi juhataja maie.saareots@mgm.ee
Darja Selivanova muusikaõpetaja, 7.a klassi juhataja darja.selivanova@mgm.ee
Jelena Semendjaeva ajaloo, ühiskonna- ja inimeseõpetuse õpetaja jelena.semendjajeva@mgm.ee
Elvire Sepp eesti keele õpetaja elvire.sepp@mgm.ee
Evelina Serysheva eesti keele õpetaja evelina.serysheva@mgm.ee
Anu Sikka keelekümbluse algklasside õpetaja, 1.a klassi juhataja, pikapäevarühma õpetaja anu.sikka@mgm.ee
Svetlana Sizova inglise keele õpetaja svetlana.sizova@mgm.ee
Marina Skopitš algklasside õpetaja, 3.c klassi juhataja marina.skopits@mgm.ee
Svetlana Stepnjova inglise keele õpetaja svetlana.stepnjova@mgm.ee
Tatjana Štšeblanova matemaatikaõpetaja, 5.b klassi juhataja tatjana.stseblanova@mgm.ee
Irina Suškevitš algklasside õpetaja, 2.c klassi juhataja, pikapäevarühma õpetaja irina.suskevits@mgm.ee
Rein Tammik kehalise kasvatuse õpetaja rein.tammik@mgm.ee
Svetlana Timošenko eesti keele õpetaja svetlana.timosenko@mgm.ee
Maire Tubro-Petron eesti keele õpetaja maire.tubro@mgm.ee
Nadežda Vassiljeva muusikaõpetaja, 8.b klassi juhataja nadezda.vassiljeva@mgm.ee
Gerli Veeleid majandusõpetaja gerli.veeleid@mgm.ee
Inge Veiner algklasside õpetaja, 1.c, 6.EL ja 6.ER klassi juhataja inge.veiner@mgm.ee
Teised töötajad
Amet E-post
Tatjana Antonova laborant tatiana.antonova@mgm.ee
Tatjana Baranova valvur tatjana.baranova@mgm.ee
Tatjana Beljasnikova koristaja tatjana.beljasnikova@mgm.ee
Jevgeni Dudakov infojuht jevgeni.dudakov@mgm.ee
Tatiana Gudkova koristaja tatiana.gudkova@mgm.ee
Jekaterina Guzek (lapsehoolduspuhkusel) infotehnoloog jekaterina.guzek@mgm.ee
Konstantin Jakimovitš autojuht konstantin.jakimovits@mgm.ee
Larissa Jakimovitš koristaja larissa.jakimovits@mgm.ee
Aleksei Jušinski tehnik aleksei.jusinski@mgm.ee
Inna Kald sekretär inna.kald@mgm.ee
Naymya Kharrasova koristaja naymya.kharrassova@mgm.ee
Anton Koptev laborant anton.koptev@mgm.ee
Alexander Korolev valvur alexander.korolev@mgm.ee
Iriina Kozlova administraator iriina.kozlova@mgm.ee
Valerija Kueto riietehoidja valerija.kueto@mgm.ee
Rimma Magzhanova koristaja rimma.magzhanova@mgm.ee
Alla Matejuk meditsiiniõde alla.matejuk@mgm.ee
Tatjana Park koristaja tatjana.park@mgm.ee
Anželika Poljanskaja koristaja anzelika.poljanskaja@mgm.ee
Sergei Seredenko majahoidja sergei.seredenko@mgm.ee
Olga Shkuro riietehoidja olga.shkuro@mgm.ee
Tatjana Sinkova koristaja tatjana.sinkova@mgm.ee
Jelena Smirnova koristaja jelena.smirnova@mgm.ee
Tiina Soans sekretär-asjaajaja sekretar@mgm.ee
Antonina Tiganik valvur antonina.tiganik@mgm.ee
Svetlana Volõnets võimla administraator, koristaja svetlana.volonets@mgm.ee
Tugispetsialistid
Amet E-post
Ljubov Halling logopeed ja psühholoog ljubov.halling@mgm.ee
Galina Popovitš psühholoog galina.popovits@mgm.ee
Maryna Povshenko psühholoog ja psühholoogiaõpetaja maryna.povshenko@mgm.ee
Erika Tiganik sotsiaaltöötaja erika.tiganik@mgm.ee
Elena Yushinskaya logopeed elena.yushinskaya@mgm.ee