Töötajad

Juhtkond
Amet E-post Telefon
Tiina Kihulane arendusjuht, eesti keele õpetaja, 9.a klassi juhataja tiina.kihulane@mgm.ee +372 524 1214
Natalja Mironova õppejuht, HEV-koordinaator, eesti keele õpetaja natalja.mironova@mgm.ee +372 606 0847
Svetlana Ofitserova mittestatsionaarse osakonna koordinaator, matemaatika- ja füüsikaõpetaja svetlana.ofitserova@mgm.ee +372 606 0848
Aleksei Onohhov majandusjuhataja, töö- ja tehnoloogiaõpetuse õpetaja majandusjuht@mgm.ee +372 5197 0703
Anni Pikson huvijuht, loodusõpetuse, eesti keele ja filmiajaloo õpetaja anni.pikson@mgm.ee
Julia Rozova direktor direktor@mgm.ee +372 5301 0270
Kaider Vardja õppejuht, kirjanduse õpetaja, 10.d klassi juhataja kaider.vardja@mgm.ee +372 606 0847
Õpetajad
Amet E-post
Andrei Aleksejev kehalise kasvatuse õpetaja andrei.aleksejev@mgm.ee
Nora Alfetahe kehalise kasvatuse, käelise tegevuse, inimeseõpetuse, pikapäevarühma õpetaja, abiõpetaja nora.alfetahe@mgm.ee
Daria Alter keelekümbluse algklasside õpetaja, 1.a ja 3.a klassi juhataja, pikapäevarühma õpetaja daria.alter@mgm.ee
Žanna Amineva algklasside õpetaja, 3.b klassi juhataja zanna.amineva@mgm.ee
Eseniya Antropova draamaõpetuse õpetaja, ringijuht esenya.antropova@mgm.ee
Svetlana Atajants kunstiõpetaja, uurimistöö aluste õpetaja, 10.s klassi juhataja svetlana.atajants@mgm.ee
Arina Avdejeva eesti keele ja inimeseõpetuse õpetaja (lapsepuhkusel) arina.avdejeva@mgm.ee
Evelina Bankirova eesti keele õpetaja evelina.bankirova@mgm.ee
Ljubov Bilovitskaja vene keele õpetaja, 8.c klassi juhataja ljubov.bilovitskaja@mgm.ee
Ljudmila Boitšenko vene keele õpetaja, 11.s klassi juhataja ljudmila.boitsenko@mgm.ee
Ljudmila Borissova algklasside õpetaja, abiõpetaja, 4.b klassi juhataja ljudmilla.borissova@mgm.ee
Jekaterina Deržavina muusikaõpetaja jekaterina.derzavina@mgm.ee
Anžella Dmitrijeva vene keele õpetaja, 9.c klassi juhataja anzella.dmitrijeva@mgm.ee
Ljudmilla Dmitrijeva keemiaõpetaja, 11.r klassi juhataja ljudmilla.dmitrijeva@mgm.ee
Marina Dudakova matemaatikaõpetaja marina.dudakova@mgm.ee
Irina Elbreht ajaloo, ühiskonna- ja inimeseõpetuse õpetaja, 6.c klassi juhataja irina.elbreht@mgm.ee
Svetlana Ermakova inglise keele õpetaja svetlana.jermakova@mgm.ee
Roksana Faizova inglise keele õpetaja roksana.faizova@mgm.ee
Vladimir Fesetško töö- ja tehnoloogiaõpetuse õpetaja vladimir.fesetsko@mgm.ee
Natalja Gil algklasside ja pikapäevarühma õpetaja, 1.b ja 2.b klassi juhataja natalja.gil@mgm.ee
Jevgeni Golovatš ringijuht jevgeni.golovats@mgm.ee
Veronika Grünbaum eesti keele õpetaja veronika.grunbaum@mgm.ee
Anne Hindpere-Raudsik ajaloo ja ühiskonnaõpetuse õpetaja, 11.a klassi juhataja anne.hindpere@mgm.ee
Külli Holsting bioloogiaõpetaja kulli.holsting@mgm.ee
Irina Ivakhnenko geograafia ja loodusõpetuse õpetaja irina.ivakhnenko@mgm.ee
Paul Jaakson füüsikaõpetaja paul.jaakson@mgm.ee
Svetlana Javorskaja vene keele õpetaja, raamatukoguhoidja svetlana.javorskaja@mgm.ee
Kerli Jeršova keelekümbluse algklasside õpetaja, pikapäevarühma õpetaja (lapsepuhkusel) kerli.jersova@mgm.ee
Jelena Kesküla klassiõpetaja, 6.E, 8.E ja 8.i klassi juhataja jelena.keskula@mgm.ee
Tatiana Khokkonen kehalise kasvatuse õpetaja, 7.a klassi juhataja tatiana.khokkonen@mgm.ee
Marju Kiipus keelekümbluse algklasside, loodusõpetuse ja pikapäevarühma õpetaja, 1.k klassi juhataja marju.kiipus@mgm.ee
Ljudmila Kjaušene vene keele õpetaja, 6.i ja 7.b klassi juhataja, raamatukoguhoidja ljudmila.kjausene@mgm.ee
Viktoriia Kotsergina inglise keele õpetaja viktoriia.kotsergina@mgm.ee
Tatjana Kovš muusikaõpetaja tatjana.kovs@mgm.ee
Hanna Kowalewska algklasside õpetaja, 4.c klassi juhataja hanna.kowalewska@mgm.ee
Jelena Kriis geograafiaõpetaja jelena.kriis@mgm.ee
Katrin Kuusk eesti keele ja kirjanduse õpetaja katrin.kuusk@mgm.ee
Liubov Lebedeva õpetaja abi, abiõpetaja ja pikapäevarühma õpetaja liubov.lebedeva@mgm.ee
Irina Lelkova algklasside õpetaja, 4.d klassi juhataja irina.lelkova@mgm.ee
Kristi Leppik animatsiooniõpetaja kristi.leppik@mgm.ee
Merle Luhaäär kunstiõpetaja merle.luhaaar@mgm.ee
Margarita Lyutkina loodusõpetuse ja bioloogiaõpetaja margarita.lyutkina@mgm.ee
Tatsiana Makarevich inglise ja saksa keele õpetaja tatsiana.makarevich@mgm.ee
Inna Makovei käsitöö ja kodunduse õpetaja inna.makovei@mgm.ee
Marina Maksimova ringijuht marina.maksimova@mgm.ee
Larissa Markova kehalise kasvatuse õpetaja larissa.markova@mgm.ee
Natalja Matvejeva vene keele õpetaja, 6.a klassi juhataja natalja.matvejeva@mgm.ee
Julia Melnychenko 5.E klassi juhataja julia.melnychenko@mgm.ee
Nadežda Menšikova eesti keele õpetaja nadezda.mensikova@mgm.ee
Nadežda Minajeva bioloogiaõpetaja, 10.r klassi juhataja nadezda.minajeva@mgm.ee
Maria Mironova keelekümblusklassi abiõpetaja (lapsepuhkusel) maria.mironova@mgm.ee
Julia Nikiforova matemaatikaõpetaja, 5.h klassi juhataja julia.nikiforova@mgm.ee
Zhanna Ocheretniuk matemaatikaõpetaja zanna.otseretnjuk@mgm.ee
Edgar Oganesjan eesti keele õpetaja edgar.oganesjan@mgm.ee
Maura Paglino itaalia keele õpetaja maura.paglino@mgm.ee
Volha Piashkova ringijuht volha.piashkova@mgm.ee
Viktoria Pogorelova keelekümblusklassi õpetaja, 4.a klassi juhataja viktoria.pogorelova@mgm.ee
Rimma Posti keelekümblusklassi abiõpetaja, loodus-, inimeseõpetuse ja pikapäevarühma õpetaja rimma.posti@mgm.ee
Irina Poverina algklasside õpetaja, 3.ER klassi juhataja irina.poverina@mgm.ee
Galina Pronina loodusõpetuse ja füüsika õpetaja galina.pronina@mgm.ee
Terje Punab saksa keele õpetaja terje.punab@mgm.ee
Jurate Ramantsevitšute vene keele õpetaja jurate.ramantsevitsute@mgm.ee
Elena Raylyan matemaatikaõpetaja, 8.b klassi juhataja elena.raylyan@mgm.ee
Alice Risti abiõpetaja alice.risti@mgm.ee
Silja Risti keelekümbluse koordinaator, keelekümbluse algklasside ja pikapäevarühma õpetaja, 3.k ja 5.a klassi juhataja silja.risti@mgm.ee
Maie Saareots keelekümbluse algklasside, pikapäevarühma ja arvutiõpetuse õpetaja, 2.k klassi juhataja maie.saareots@mgm.ee
Jüri Saealle eesti keele ja inimeseõpetuse õpetaja juri.saealle@mgm.ee
Angelina Savolainen algklasside ja pikapäevarühma õpetaja angelina.savolainen@mgm.ee
Darja Selivanova muusikaõpetaja, 8.a klassi juhataja darja.selivanova@mgm.ee
Jelena Semendjaeva ajaloo, ühiskonna- ja inimeseõpetuse õpetaja, 5.b klassi juhataja jelena.semendjajeva@mgm.ee
Elvire Sepp eesti keele ja pikapäevarühma õpetaja elvire.sepp@mgm.ee
Anu Sikka keelekümbluse algklasside õpetaja, 2.a klassi juhataja, pikapäevarühma õpetaja anu.sikka@mgm.ee
Svetlana Sizova inglise keele õpetaja svetlana.sizova@mgm.ee
Marina Skopitš algklasside õpetaja, 4.c klassi juhataja marina.skopits@mgm.ee
Svetlana Stepnjova inglise keele õpetaja svetlana.stepnjova@mgm.ee
Tatjana Štšeblanova matemaatikaõpetaja, 6.b klassi juhataja tatjana.stseblanova@mgm.ee
Irina Suškevitš algklasside õpetaja ja 3.c klassi juhataja irina.suskevits@mgm.ee
Svetlana Timošenko eesti keele õpetaja svetlana.timosenko@mgm.ee
Aleksandr Tištšenkov asendusõpetaja aleksandr.tistsenkov@mgm.ee
Kerli Vallmann keemiaõpetaja kerli.vallmann@mgm.ee
Nadežda Vassiljeva muusikaõpetaja, 9.b klassi juhataja nadezda.vassiljeva@mgm.ee
Gerli Veeleid ettevõtlus- ja majandusõpetaja gerli.veeleid@mgm.ee
Evelin Veiner inglise keele õpetaja evelin.veiner@mgm.ee
Inge Veiner algklasside õpetaja, 1.c, 6.EL ja 6.ER klassi juhataja inge.veiner@mgm.ee
Teised töötajad
Amet E-post
Tatjana Baranova valvur tatjana.baranova@mgm.ee
Tatjana Beljasnikova koristaja tatjana.beljasnikova@mgm.ee
Jevgeni Dudakov infotehnoloog jevgeni.dudakov@mgm.ee
Tatiana Gudkova koristaja tatiana.gudkova@mgm.ee
Jekaterina Guzek (lapsehoolduspuhkusel) infotehnoloog jekaterina.guzek@mgm.ee
Ksenia Issaikova info- ja kommunikatsioonijuht infojuht@mgm.ee
Konstantin Jakimovitš autojuht konstantin.jakimovits@mgm.ee
Larissa Jakimovitš koristaja larissa.jakimovits@mgm.ee
Aleksei Jušinski tehnik aleksei.jusinski@mgm.ee
Inna Kald sekretär (lapsehoolduspuhkusel) inna.kald@mgm.ee
Olga Karapetjan administraator olga.karapetjan@mgm.ee
Naymya Kharrasova koristaja naymya.kharrassova@mgm.ee
Anton Koptev laborant anton.koptev@mgm.ee
Alexander Korolev valvur alexander.korolev@mgm.ee
Valerija Kueto riietehoidja valerija.kueto@mgm.ee
Rimma Magzhanova koristaja rimma.magzhanova@mgm.ee
Natalia Mashchenko raamatukoguhoidja natalia.mashchenko@mgm.ee
Alla Matejuk meditsiiniõde alla.matejuk@mgm.ee
Tatjana Park koristaja tatjana.park@mgm.ee
Anželika Poljanskaja koristaja anzelika.poljanskaja@mgm.ee
Christina Rannit personalijuht-juhiabi juhiabi@mgm.ee
Sergei Seredenko majahoidja sergei.seredenko@mgm.ee
Olga Shkuro riietehoidja olga.shkuro@mgm.ee
Tatjana Sinkova koristaja tatjana.sinkova@mgm.ee
Jelena Smirnova koristaja jelena.smirnova@mgm.ee
Antonina Tiganik valvur antonina.tiganik@mgm.ee
Svetlana Volõnets võimla administraator, koristaja svetlana.volonets@mgm.ee
Tugispetsialistid
Amet E-post
Ljubov Halling logopeed ja psühholoog ljubov.halling@mgm.ee
Tatjana Naidjonova eripedagoog tatjana.naidjonova@mgm.ee
Galina Popovitš psühholoog ja sotsiaalpedagoog galina.popovits@mgm.ee
Maryna Povshenko psühholoog, psühholoogia ja inimeseõpetuse õpetaja, ettevõtlus- ja majandusõpetaja maryna.povshenko@mgm.ee
Erika Tiganik sotsiaaltöötaja erika.tiganik@mgm.ee
Elena Yushinskaya logopeed elena.yushinskaya@mgm.ee