Konsultatsioon ja järelvastamine

Konsultatsioon Järelvastamine
Andrei Aleksejev Kokkuleppel Kokkuleppel
Nora Alfetahe Reede 8.tund 13.20-14.00 Reede 11.tund 15.35-16.15 või kokkuleppel
Žanna Amineva Neljapäev 8.tund ja kokkuleppel Neljapäev 8.tund ja kokkuleppel
Daria Andriyanovich
Eseniya Antropova
Anastasia Atajants Kokkuleppel reedeti Kokkuleppel
Svetlana Atajants Kokkuleppel Kolmapäeval 14.15
Arina Avdejeva Kokkuleppel Kokkuleppel
Evelina Bankirova Kolmapäev 8.tund või kokkuleppel Kokkuleppel
Ljubov Bilovitskaja Kokkuleppel Kokkuleppel
Ljudmila Boitšenko Kokkuleppel Kokkuleppel
Ljudmila Borissova Kokkuleppel Kokkuleppel
Tõnis Bramanis
Jekaterina Deržavina
Anžella Dmitrijeva Teisipäev 8.tund Teisipäev 8.tund + kokkuleppel
Ljudmilla Dmitrijeva Esmaspäev 15.00 - 15.45 või kokkuleppel Esmaspäev 15.00 - 15.45
Marina Dudakova
Irina Elbreht Esmaspäev 9.tund Esmaspäev 9.tund
Svetlana Ermakova Esmaspäev 14.10 Esmaspäev 14.10
Roksana Faizova Kolmapäev 8. tund (Kellamäel), Neljapäev 8. tund (Ringi hoones) Kolmapäev 8. tund (Kellamäel), Neljapäev 8. tund (Ringi hoones)
Vladimir Fesetško Neljapäev 7.tund Kokkuleppel
Mihhail Fokin
Jevgeni Golovatš
Veronika Grünbaum Kokkuleppel Kokkuleppel
Jana Haljaste Kokkuleppel Kokkuleppel
Anne Hindpere-Raudsik Kolmapäeval 15.00-15.45 Kolmapäeval 15.00-15.45
Külli Holsting Kolmapäeval 14.10-14.30 Kolmapäeval 14.10-14.30
Maria Ivanova Kokkulepel Teisipäeviti 14.30 - 17.00
Paul Jaakson
Svetlana Javorskaja Kolmapäev 13.30 - 15.00 Kolmapäev 13.30 - 15.00
Margarita Jerešina
Kerli Jeršova Neljapäev 8. tund Neljapäev 8. tund
Maria Kastujeva
Jelena Kesküla Kokkulepel Kokkulepel
Tatiana Khokkonen Kolmapäev 15.00-15.45 Kolmapäev 15.00-15.45
Marju Kiipus Kokkuleppel E - N peale tunde Kokkuleppel E - N peale tunde
Ljudmila Kjaušene Esmaspäev 15.00 - 16.00 Neljapäev 15.00 - 16.00
Merilyn Klaussen
Viktoriia Kotsergina
Natallia Kotšetova
Tatjana Kovš Kolmapäev 8. tund Kokkuleppel
Hanna Kowalewska
Tiiu Kriisa
Olena Kryvonos Kokkuleppel Kokkuleppel
Tatjana Kulakovskaja Neljapäev 8.tund Neljapäev 8.tund
Margit Kurvits
Oksana Kyrylchenko Kokkuleppel Kokkuleppel
Ellika Lampuu
Liubov Lebedeva
Irina Lelkova Kokkuleppel Kokkuleppel
Ailar Lyra
Tatsiana Makarevich
Inna Makovei Kolmapäev 15.00- 15.45 Kolmapäev 15.00- 15.45
Marina Maksimova
Olesja Maramzin
Larissa Markova Kolmapaev 15.00-15.45 Kolmapaev 15.00-15.45
Kirill Maslov
Natalja Matvejeva Kolmapäev 8.tund Kolmapäev 8.tund
Julia Melnychenko
Nadežda Minajeva Kolmapäev 14.15-15.45; Loovtöö alused: Esmaspäev 15.05-15.50 Kolmapäev 14.15-15.45; Loovtöö alused: Esmaspäev 15.05-15.50
Tarmo Murel
Julia Nikiforova Neljapäev 7.30-8.00 Reede 14.10 -14.55 (5-8 kl), 15.00 -15.45 (9, 11 kl)
Zhanna Ocheretniuk Kokkuleppel Kokkuleppel
Edgar Oganesjan Teisipäev 9. tund Reede 9. tund
Elena Ozerova Kokkuleppel Neljapäev 9.tund (kab.400)
Krista Paal
Maura Paglino Kokkuleppel Kokkuleppel
Volha Piashkova
Viktoria Pogorelova
Galina Pronina Kokkuleppel Kolmapäev 14.00 -15.30
Kersti Pruuli Teisipäev 8 tund 2.k klass või kokkuleppel Neljapäev 8 tund 3.a klass või kokkuleppel
Terje Punab Kokkuleppel Esmaspäev 11. tund Kokkuleppel Esmaspäev 11. tund
Jurate Ramantsevitšute
Elena Raylyan Neljapäev 13.30 - 14.15 või kokkuleppel Kolmapäev 14.10 - 14.55 või kokkuleppel
Jüri Saealle Kokkuleppel Kokkuleppel
Ilja Schor Kokkuleppel Neljapäeval 8. tund
Darja Selivanova Teisipäev 7. tund; reede 8. tund või kokkuleppel Teisipäev 7. tund; reede 8. tund või kokkuleppel
Jelena Semendjaeva Esmaspäev 14.15 - 15.00 või kokkuleppel Esmaspäev 14.15 - 15.00 või kokkuleppel
Elvire Sepp Teisipäev 14.00- 15.00 Kokkuleppel
Anu Sikka Reede 13.30 - 14. 30 Reede 13.30 - 14. 30
Tiina Sinimaa
Svetlana Sizova Kokkuleppel Kokkuleppel
Marina Skopitš Kokkuleppel Kokkuleppel
Andrei Smagin Kokkuleppel Neljapäeval 16.30-18.30 (eelneval kokkuleppel) , mittestatsionaarne osakond- neljapäeval 18.30-19.30
Svetlana Stepnjova Kolmapäeval 13.45-14.30 + kokkuleppel Kolmapäeval 13.45-14.30 + kokkuleppel
Tatjana Štšeblanova Kokkuleppel Kokkuleppel
Irina Suškevitš Kokkuleppel Kolmapäeval 14.20-15.00 + kokkuleppel
Polina Angelika Talts
Rein Tammik
Deniss Tihhomirov
Aleksandr Tištšenkov
Nadežda Vassiljeva Kokkuleppel Kokkuleppel
Evelin Veiner Kokkuleppel Reede 10.tund või kokkuleppel
Inge Veiner Kokkuleppel Reede 8.tund
Maksim Zubovitš