Töötajad

Õpetajad
Amet E-post
Andrei Aleksejev kehalise kasvatuse õpetaja andrei.aleksejev@mgm.ee
Nora Alfetahe kehalise kasvatuse ja pikapäevarühma õpetaja nora.alfetahe@mgm.ee
Daria Alter keelekümbluse algklasside õpetaja, 2.a ja 4.a klassi juhataja, pikapäevarühma õpetaja daria.alter@mgm.ee
Žanna Amineva algklasside õpetaja, abiõpetaja, 4.b klassi juhataja zanna.amineva@mgm.ee
Eseniya Antropova draamaõpetuse õpetaja, ringijuht esenya.antropova@mgm.ee
Svetlana Atajants uurimistöö aluste, kunsti-, esteetika-, arhitektuuri- ja disainiõpetaja svetlana.atajants@mgm.ee
Arina Avdejeva eesti keele ja inimeseõpetuse õpetaja (lapsepuhkusel) arina.avdejeva@mgm.ee
Evelina Bankirova eesti keele õpetaja evelina.bankirova@mgm.ee
Ljubov Bilovitskaja vene keele ja kirjanduse õpetaja, 9.c klassi juhataja ljubov.bilovitskaja@mgm.ee
Ljudmila Boitšenko vene keele ja kirjanduse õpetaja, 10.r klassi juhataja ljudmila.boitsenko@mgm.ee
Ljudmila Borissova eriklasside klassiõpetaja, õpiabiõpetaja, 1.c, 4.er ja 5.er klassi juhataja ljudmilla.borissova@mgm.ee
Jekaterina Deržavina muusikaõpetaja jekaterina.derzavina@mgm.ee
Anžella Dmitrijeva vene keele ja kirjanduse õpetaja anzella.dmitrijeva@mgm.ee
Ljudmilla Dmitrijeva keemiaõpetaja, 12.r ja 12.s klassi juhataja ljudmilla.dmitrijeva@mgm.ee
Marina Dudakova matemaatikaõpetaja (lapsepuhkusel) marina.dudakova@mgm.ee
Irina Elbreht ajaloo-, ühiskonna- ja inimeseõpetuse, arvutiõpetuse õpetaja, 7.c klassi juhataja irina.elbreht@mgm.ee
Svetlana Ermakova inglise keele õpetaja svetlana.jermakova@mgm.ee
Roksana Faizova inglise keele õpetaja, 3.k klassi juhataja roksana.faizova@mgm.ee
Vladimir Fesetško töö- ja tehnoloogiaõpetuse õpetaja vladimir.fesetsko@mgm.ee
Tatjana Frolova inglise keele õpetaja tatjana.frolova@mgm.ee
Natalja Gil algklasside ja pikapäevarühma õpetaja, ringijuht, 2.b ja 3.b klassi juhataja natalja.gil@mgm.ee
Jevgeni Golovatš ringijuht jevgeni.golovats@mgm.ee
Veronika Grünbaum eesti keele ja kirjanduse õpetaja veronika.grunbaum@mgm.ee
Jana Haljaste abiõpetaja, pikapäevarühma õpetaja jana.haljaste@mgm.ee
Anne Hindpere-Raudsik ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja, 10.d, 8.m, 9.m, 10.m, 11.m ja 12.m klassi juhataja anne.hindpere@mgm.ee
Külli Holsting bioloogia-, ühiskonna- ja inimeseõpetuse, tervisliku toitumise õpetaja kulli.holsting@mgm.ee
Irina Ivakhnenko geograafiaõpetaja irina.ivakhnenko@mgm.ee
Maria Ivanova matemaatika- ja informaatikaõpetaja maria.ivanova@mgm.ee
Paul Jaakson füüsikaõpetaja paul.jaakson@mgm.ee
Svetlana Javorskaja vene keele ja kirjanduse õpetaja, 5.h ja 8.c klassi juhtaja svetlana.javorskaja@mgm.ee
Kerli Jeršova keelekümbluse algklasside õpetaja, pikapäevarühma õpetaja, 1.a ja 6.a klassi juhataja kerli.jersova@mgm.ee
Jelena Kesküla eriklasside klassiõpetaja, 7.er, 9.er, 9.el ja 9.i klassi juhataja jelena.keskula@mgm.ee
Tatiana Khokkonen kehalise kasvatuse õpetaja, ringijuht, 8.a klassi juhataja tatiana.khokkonen@mgm.ee
Tiina Kihulane eesti keele ja kirjanduse õpetaja, 5.a klassi juhataja tiina.kihulane@mgm.ee
Marju Kiipus keelekümbluse algklasside, pikapäevarühma õpetaja, 2.k klassi juhataja marju.kiipus@mgm.ee
Ljudmila Kjaušene vene keele ja kirjanduse õpetaja, 7.i ja 8.b klassi juhataja, raamatukoguhoidja ljudmila.kjausene@mgm.ee
Viktoriia Kotsergina inglise keele õpetaja viktoriia.kotsgergina@mgm.ee
Tatjana Kovš muusikaõpetaja tatjana.kovs@mgm.ee
Hanna Kowalewska algklasside õpetaja, õpiabiõpetaja, 4.d klassi juhataja hanna.kowalewska@mgm.ee
Olena Kryvonos eriklasside loodusõpetuse, geograafia, bioloogia, matemaatika ja inglise keele õpetaja olena.kryvonos@mgm.ee
Tatjana Kulakovskaja eesti keele õpetaja, 5.b klassi juhataja tatjana.kulakovskaja@mgm.ee
Katrin Kuusk eesti keele ja kirjanduse õpetaja katrin.kuusk@mgm.ee
Liubov Lebedeva õpetaja abi, abiõpetaja ja pikapäevarühma õpetaja liubov.lebedeva@mgm.ee
Irina Lelkova algklasside õpetaja, ringijuht, 1.d klassi juhataja irina.lelkova@mgm.ee
Margarita Lyutkina loodusõpetuse, keemia-, geograafia- ja bioloogiaõpetaja, 10.v ja 10.md klassi juhataja margarita.lyutkina@mgm.ee
Tatsiana Makarevich inglise ja saksa keele õpetaja (lapsehoolduspuhkusel) tatsiana.makarevich@mgm.ee
Inna Makovei käsitöö ja kodunduse õpetaja inna.makovei@mgm.ee
Marina Maksimova ringijuht, pikapäevarühma õpetaja marina.maksimova@mgm.ee
Larissa Markova kehalise kasvatuse õpetaja, ringijuht larissa.markova@mgm.ee
Natalja Matvejeva vene keele ja kirjanduse õpetaja, 7.a ja 7.h klassi juhataja natalja.matvejeva@mgm.ee
Julia Melnychenko eriklasside klassiõpetaja, 6.er ja 6.el klassi juhataja julia.melnychenko@mgm.ee
Nadežda Menšikova eesti keele õpetaja nadezda.mensikova@mgm.ee
Nadežda Minajeva loodusõpetuse, bioloogia-, tervisliku toitumise ja geneetikaõpetaja, 11.r ja 11.s klassi juhataja nadezda.minajeva@mgm.ee
Natalja Mironova eesti keele õpetaja natalja.mironova@mgm.ee
Julia Nikiforova matemaatikaõpetaja, 6.h klassi juhataja julia.nikiforova@mgm.ee
Zhanna Ocheretniuk matemaatika- ja õpiabiõpetaja, ringijuht, 5.c klassi juhataja zanna.otseretnjuk@mgm.ee
Svetlana Ofitserova astronoomia, matemaatika- ja füüsikaõpetaja, 12.v; 12.m klassi juhataja svetlana.ofitserova@mgm.ee
Edgar Oganesjan eesti keele õpetaja edgar.oganesjan@mgm.ee
Aleksei Onohhov töö- ja tehnoloogiaõpetuse õpetaja majandusjuht@mgm.ee
Maura Paglino itaalia keele õpetaja maura.paglino@mgm.ee
Volha Piashkova ringijuht volha.piashkova@mgm.ee
Anni Pikson loodusõpetuse, eesti keele, inimeseõpetuse, käelise tegevuse, tööõpetuse ja filmiajaloo õpetaja, ringijuht, pikapäevarühma õpetaja anni.pikson@mgm.ee
Viktoria Pogorelova abiõpetaja, pikapäevarühma õpetaja viktoria.pogorelova@mgm.ee
Irina Poverina eriklasside klassiõpetaja, 2.er ja 3.er klassi juhataja irina.poverina@mgm.ee
Galina Pronina loodusõpetuse ja füüsika õpetaja galina.pronina@mgm.ee
Annely Pruel loodusõpetuse, bioloogia-, geograafiaõpetaja, pikapäevarühma õpetaja annely.pruel@mgm.ee
Terje Punab saksa keele õpetaja terje.punab@mgm.ee
Jurate Ramantsevitšute vene keele ja kirjanduse õpetaja, 9.v, 11.v, 11.md klassi juhataja jurate.ramantsevitsute@mgm.ee
Elena Raylyan matemaatikaõpetaja, 9.b klassi juhataja elena.raylyan@mgm.ee
Aire Reismaa eesti keele, loodusõpetuse, käelise tegevuse, inimeseõpetuse ja pikapäevarühma õpetaja aire.reismaa@mgm.ee
Alice Risti abiõpetaja, inglise keele õpetaja alice.risti@mgm.ee
Silja Risti keelekümbluse algklasside ja pikapäevarühma õpetaja, 1.k ja 4.k klassi juhataja silja.risti@mgm.ee
Maie Saareots keelekümbluse algklasside, pikapäevarühma ja arvutiõpetuse õpetaja, ringijuht, 3.k klassi juhataja maie.saareots@mgm.ee
Jüri Saealle eesti keele, loodus- ja inimeseõpetuse õpetaja juri.saealle@mgm.ee
Darja Selivanova muusikaõpetaja, 9.a klassi juhataja darja.selivanova@mgm.ee
Jelena Semendjaeva ajaloo, ühiskonna- ja inimeseõpetuse, religiooni- ja filosoofiaõpetaja, 6.b klassi juhataja jelena.semendjajeva@mgm.ee
Elvire Sepp eesti keele õpetaja elvire.sepp@mgm.ee
Anu Sikka keelekümbluse algklasside õpetaja, pikapäevarühma õpetaja, ringijuht, 3.a klassi juhataja anu.sikka@mgm.ee
Svetlana Sizova inglise keele õpetaja svetlana.sizova@mgm.ee
Marina Skopitš algklasside õpetaja, pikapäevarühma õpetaja, 1.b klassi juhataja marina.skopits@mgm.ee
Andrei Smagin terviseõpetuse õpetaja andrei.smagin@mgm.ee
Svetlana Stepnjova inglise keele õpetaja svetlana.stepnjova@mgm.ee
Tatjana Štšeblanova matemaatikaõpetaja, 7.b klassi juhataja tatjana.stseblanova@mgm.ee
Irina Suškevitš algklasside õpetaja, abiõpetaja ja 4.c klassi juhataja irina.suskevits@mgm.ee
Rein Tammik riigikaitseõpetaja rein.tammik@mgm.ee
Svetlana Timošenko eesti keele õpetaja svetlana.timosenko@mgm.ee
Aleksandr Tištšenkov asendusõpetaja aleksandr.tistsenkov@mgm.ee
Žanna Tukia algklasside eesti keele, käelise tegevuse, kunsti, loodusõpetuse ja inimeseõpetuse õpetaja zanna.tukia@mgm.ee
Kerli Vallmann keemiaõpetaja kerli.vallmann@mgm.ee
Kaider Vardja kirjanduse õpetaja, 11.d klassi juhataja kaider.vardja@mgm.ee
Nadežda Vassiljeva muusikaõpetaja, ringijuht nadezda.vassiljeva@mgm.ee
Gerli Veeleid ettevõtlus- ja majandusõpetaja, õpilasfirmade juhendaja gerli.veeleid@mgm.ee
Evelin Veiner inglise keele õpetaja evelin.veiner@mgm.ee
Inge Veiner algklasside ja eriklasside õpetaja, 3.c, 8.el ja 8.er klassi juhataja inge.veiner@mgm.ee
Tugispetsialistid
Amet E-post
Olga Bannikov sekretär sekretar@mgm.ee
Jevgeni Dudakov infotehnoloog jevgeni.dudakov@mgm.ee
Jekaterina Guzek infotehnoloog (lapsehoolduspuhkusel) jekaterina.guzek@mgm.ee
Ljubov Halling logopeed ja psühholoog ljubov.halling@mgm.ee
Inna Kald sekretär (lapsehoolduspuhkusel) inna.kald@mgm.ee
Natalia Mashchenko raamatukoguhoidja natalia.mashchenko@mgm.ee
Alla Matejuk meditsiiniõde alla.matejuk@mgm.ee
Ksenia Molodtsova info- ja kommunikatsioonijuht infojuht@mgm.ee
Tatjana Naidjonova eripedagoog tatjana.naidjonova@mgm.ee
Galina Popovitš psühholoog ja sotsiaalpedagoog galina.popovits@mgm.ee
Maryna Povshenko psühholoog, psühholoogia ja inimeseõpetuse õpetaja, ettevõtlus- ja majandusõpetaja maryna.povshenko@mgm.ee
Erika Tiganik sotsiaaltöötaja erika.tiganik@mgm.ee
Elena Yushinskaya logopeed elena.yushinskaya@mgm.ee
Teised töötajad
Amet E-post
Tatjana Baranova valvur tatjana.baranova@mgm.ee
Renaltiina Beek Kellamäe 1 õppehoone majahoidja renaltiina.beek@mgm.ee
Tatjana Beljasnikova koristaja tatjana.beljasnikova@mgm.ee
Tatiana Gudkova koristaja tatiana.gudkova@mgm.ee
Larissa Jakimovitš koristaja larissa.jakimovits@mgm.ee
Aleksei Jušinski tehnik aleksei.jusinski@mgm.ee
Olga Karapetjan administraator olga.karapetjan@mgm.ee
Naymya Kharrasova koristaja naymya.kharrassova@mgm.ee
Anton Koptev laborant anton.koptev@mgm.ee
Alexander Korolev valvur alexander.korolev@mgm.ee
Valerija Kueto riietehoidja valerija.kueto@mgm.ee
Rimma Magzhanova koristaja rimma.magzhanova@mgm.ee
Tatjana Park koristaja tatjana.park@mgm.ee
Anželika Poljanskaja koristaja anzelika.poljanskaja@mgm.ee
Sergei Seredenko majahoidja sergei.seredenko@mgm.ee
Olga Shkuro riietehoidja olga.shkuro@mgm.ee
Tatjana Sinkova koristaja tatjana.sinkova@mgm.ee
Jelena Smirnova koristaja jelena.smirnova@mgm.ee
Antonina Tiganik valvur antonina.tiganik@mgm.ee
Galyna Tkachuk Kellamäe 1 õppehoone koristaja galyna.tkachuk@mgm.ee
Marina Vasilieva Kellamäe 1 õppehoone koristaja marina.vasilieva@mgm.ee
Svetlana Volõnets võimla administraator, koristaja svetlana.volonets@mgm.ee