Töötajad

Juhtkond
Amet E-post Telefon
Julia Rozova direktor, eesti keele õpetaja direktor@mgm.ee +372 5301 0270
Olga Bannikov sekretär sekretar@mgm.ee +372 606 0846
Tiina Kihulane keelekümbluse koordinaator, arendusjuht, eesti keele ja kirjanduse õpetaja, 6.a ja 10.d klassi juhataja tiina.kihulane@mgm.ee +372 524 1214
Natalja Noskova õppejuht natalja.noskova@mgm.ee +372 606 0847
Svetlana Ofitserova õhtukooli koordinaator, astronoomia, matemaatika- ja füüsikaõpetaja, 10.v, 10.md klassi juhataja svetlana.ofitserova@mgm.ee +372 5353 4361
Aleksei Onohhov majandusjuht, töö- ja tehnoloogiaõpetuse õpetaja majandusjuht@mgm.ee
Anni Pikson huvijuht, filmiajaloo õpetaja, keelekümbluse algklasside õpetaja, ringijuht, 4.b, 5.c klassi juhataja anni.pikson@mgm.ee
Kaider Vardja õppejuht, kirjanduse õpetaja, 12.d klassi juhataja kaider.vardja@mgm.ee +372 5555 8615
Õpetajad
Amet E-post
Andrei Aleksejev kehalise kasvatuse õpetaja andrei.aleksejev@mgm.ee
Nora Alfetahe kehalise kasvatuse, pikapäevarühma õpetaja nora.alfetahe@mgm.ee
Daria Alter keelekümbluse algklasside õpetaja (vanemapuhkusel) daria.alter@mgm.ee
Žanna Amineva algklasside õpetaja, abiõpetaja, 1.b klassi juhataja zanna.amineva@mgm.ee
Eseniya Antropova draamaõpetuse õpetaja, ringijuht esenya.antropova@mgm.ee
Svetlana Atajants kunsti-, esteetika-, arhitektuuri- ja disainiõpetaja svetlana.atajants@mgm.ee
Anastasia Atajants bioloogia õpetaja anastasia.atajants@mgm.ee
Arina Avdejeva eesti keele ja inimeseõpetuse õpetaja arina.avdejeva@mgm.ee
Evelina Bankirova eesti keele õpetaja evelina.bankirova@mgm.ee
Ljubov Bilovitskaja vene keele ja kirjanduse õpetaja ljubov.bilovitskaja@mgm.ee
Ljudmila Boitšenko vene keele ja kirjanduse õpetaja, 11.r klassi juhataja ljudmila.boitsenko@mgm.ee
Ljudmila Borissova eriklasside klassiõpetaja, õpiabiõpetaja, 2.c klassi juhataja ljudmilla.borissova@mgm.ee
Jekaterina Deržavina muusikaõpetaja jekaterina.derzavina@mgm.ee
Anžella Dmitrijeva vene keele ja kirjanduse õpetaja, 5.h klassi õpetaja anzella.dmitrijeva@mgm.ee
Ljudmilla Dmitrijeva keemiaõpetaja ljudmilla.dmitrijeva@mgm.ee
Marina Dudakova matemaatikaõpetaja marina.dudakova@mgm.ee
Irina Elbreht ajaloo-, ühiskonna- ja inimeseõpetuse, arvutiõpetuse õpetaja irina.elbreht@mgm.ee
Svetlana Ermakova inglise keele õpetaja svetlana.ermakova@mgm.ee
Roksana Faizova inglise keele õpetaja, 4.k klassi juhataja roksana.faizova@mgm.ee
Vladimir Fesetško töö- ja tehnoloogiaõpetuse õpetaja vladimir.fesetsko@mgm.ee
Jevgeni Golovatš ringijuht jevgeni.golovats@mgm.ee
Natallia Golyshevskaja abiõpetaja natallia.golyshevskaja@mgm.ee
Veronika Grünbaum eesti keele ja kirjanduse õpetaja veronika.grunbaum@mgm.ee
Diana Gurova ringijuht diana.gurova@mgm.ee
Jana Haljaste abiõpetaja, pikapäevarühma õpetaja jana.haljaste@mgm.ee
Anne Hindpere-Raudsik ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja, 11.d, 8.m, 10.m, 11.m klassi juhataja anne.hindpere@mgm.ee
Külli Holsting bioloogia-, ühiskonna- ja inimeseõpetuse, tervisliku toitumise õpetaja kulli.holsting@mgm.ee
Maria Ivanova matemaatika- ja informaatikaõpetaja maria.ivanova@mgm.ee
Paul Jaakson füüsikaõpetaja paul.jaakson@mgm.ee
Svetlana Javorskaja vene keele ja kirjanduse õpetaja, 6.h klassi juhtaja svetlana.javorskaja@mgm.ee
Kerli Jeršova keelekümbluse algklasside õpetaja, pikapäevarühma õpetaja, 2.a ja 7.a klassi juhataja kerli.jersova@mgm.ee
Jelena Kesküla eriklasside klassiõpetaja, 8.er klassi juhataja jelena.keskula@mgm.ee
Tatiana Khokkonen kehalise kasvatuse õpetaja, ringijuht, 9.a klassi juhataja tatiana.khokkonen@mgm.ee
Marju Kiipus keelekümbluse algklasside, pikapäevarühma õpetaja, 2.k klassi juhataja marju.kiipus@mgm.ee
Ljudmila Kjaušene vene keele ja kirjanduse õpetaja, 8.i ja 9.b klassi juhataja, raamatukoguhoidja ljudmila.kjausene@mgm.ee
Viktoriia Kotsergina inglise keele õpetaja viktoriia.kotsergina@mgm.ee
Tatjana Kovš muusikaõpetaja tatjana.kovs@mgm.ee
Olena Kryvonos eriklasside loodusõpetuse, geograafia, bioloogia, matemaatika, inglise keele õpetaja, 8.z klassi juhataja olena.kryvonos@mgm.ee
Tatjana Kulakovskaja eesti keele õpetaja, 6.b klassi juhataja tatjana.kulakovskaja@mgm.ee
Katrin Kuusk eesti keele ja kirjanduse õpetaja katrin.kuusk@mgm.ee
Oksana Kyrylchenko vene keele õpetaja oksana.kyrylchenko@mgm.ee
Ellika Lampuu abiõpetaja ellika.lampuu@mgm.ee
Liubov Lebedeva abiõpetaja ja pikapäevarühma õpetaja liubov.lebedeva@mgm.ee
Irina Lelkova algklasside õpetaja, ringijuht, 1.d klassi juhataja irina.lelkova@mgm.ee
Margarita Lyutkina loodusõpetuse, keemia-, geograafia- ja bioloogiaõpetaja, 9.c, 9.i, 11.v ja 11.md klassi juhataja margarita.lyutkina@mgm.ee
Tatsiana Makarevich inglise ja saksa keele õpetaja tatsiana.makarevich@mgm.ee
Inna Makovei käsitöö ja kodunduse õpetaja inna.makovei@mgm.ee
Marina Maksimova ringijuht, pikapäevarühma õpetaja marina.maksimova@mgm.ee
Olesja Maramzin abiõpetaja, 4.er, 5.er ja 6.er klassi juhataja olesja.maramzin@mgm.ee
Larissa Markova kehalise kasvatuse õpetaja, ringijuht larissa.markova@mgm.ee
Natalja Matvejeva vene keele ja kirjanduse õpetaja, 8.a ja 8.h klassi juhataja natalja.matvejeva@mgm.ee
Julia Melnychenko eriklasside klassiõpetaja, 7.er ja 7.el klassi juhataja julia.melnychenko@mgm.ee
Nadežda Minajeva loodusõpetuse, bioloogia-, tervisliku toitumise ja geneetikaõpetaja, 12.r ja 12.s klassi juhataja nadezda.minajeva@mgm.ee
Natalja Mironova ringijuht natalja.mironova@mgm.ee
Julia Nikiforova matemaatikaõpetaja, 7.h klassi juhataja julia.nikiforova@mgm.ee
Zhanna Ocheretniuk matemaatika- ja õpiabiõpetaja, ringijuht, 6.c klassi juhataja zhanna.ocheretniuk@mgm.ee
Edgar Oganesjan eesti keele õpetaja, 5.a, 5.k klassi juhataja edgar.oganesjan@mgm.ee
Elena Ozerova inglise keele õpetaja elena.ozerova@mgm.ee
Maura Paglino itaalia keele õpetaja maura.paglino@mgm.ee
Volha Piashkova ringijuht volha.piashkova@mgm.ee
Irina Poverina eriklasside klassiõpetaja, 2.er,3.er klassi juhataja irina.poverina@mgm.ee
Galina Pronina loodusõpetuse ja füüsika õpetaja, 10.s klassi juhataja galina.pronina@mgm.ee
Kersti Pruuli keelekümbluse algklasside õpetaja, 2.a klassi juhataja, pikapäevarühma õpetaja kersti.pruuli@mgm.ee
Terje Punab saksa keele õpetaja terje.punab@mgm.ee
Jurate Ramantsevitšute vene keele ja kirjanduse õpetaja, 8.v, 9.v, 12.v, 12.m, 12.md klassi juhataja jurate.ramantsevitsute@mgm.ee
Elena Raylyan matemaatikaõpetaja, 9.b klassi juhataja elena.raylyan@mgm.ee
Jüri Saealle eesti keele, loodus- ja inimeseõpetuse õpetaja juri.saealle@mgm.ee
Ilja Schor geograafia-, ajalooõpetaja ilja.schor@mgm.ee
Darja Selivanova muusikaõpetaja, 9.a klassi juhataja darja.selivanova@mgm.ee
Jelena Semendjaeva ajaloo, ühiskonna- ja inimeseõpetuse, religiooni- ja filosoofiaõpetaja, 7.b klassi juhataja jelena.semendjajeva@mgm.ee
Elvire Sepp eesti keele õpetaja elvire.sepp@mgm.ee
Katrin Sepp eesti keele õpetaja katrin.sepp@mgm.ee
Anu Sikka keelekümbluse algklasside õpetaja, pikapäevarühma õpetaja, ringijuht, 3.a klassi juhataja anu.sikka@mgm.ee
Natalja Sizjakina eesti keele õpetaja natalja.sizjakina@mgm.ee
Svetlana Sizova inglise keele õpetaja svetlana.sizova@mgm.ee
Marina Skopitš algklasside õpetaja, pikapäevarühma õpetaja, 1.b klassi juhataja marina.skopits@mgm.ee
Andrei Smagin terviseõpetuse ja loovtöö õpetaja andrei.smagin@mgm.ee
Svetlana Stepnjova inglise keele õpetaja svetlana.stepnjova@mgm.ee
Tatjana Štšeblanova matemaatikaõpetaja, 8.b klassi juhataja tatjana.stseblanova@mgm.ee
Irina Suškevitš algklasside õpetaja, abiõpetaja ja 1.c klassi juhataja irina.suskevits@mgm.ee
Rein Tammik riigikaitseõpetaja rein.tammik@mgm.ee
Aleksandr Tištšenkov asendusõpetaja aleksandr.tistsenkov@mgm.ee
Žanna Tukia algklasside eesti keele, käelise tegevuse, kunsti, loodusõpetuse ja inimeseõpetuse õpetaja zanna.tukia@mgm.ee
Nadežda Vassiljeva muusikaõpetaja, ringijuht nadezda.vassiljeva@mgm.ee
Gerli Veeleid ettevõtlus- ja majandusõpetaja, õpilasfirmade juhendaja gerli.veeleid@mgm.ee
Evelin Veiner inglise keele õpetaja, 10.r klassi juhataja evelin.veiner@mgm.ee
Inge Veiner algklasside ja eriklasside õpetaja, 4.c, 9.el ja 9.er klassi juhataja inge.veiner@mgm.ee
Kooli töötajad
Amet E-post
Tatjana Baranova valvur tatjana.baranova@mgm.ee
Tatjana Beljasnikova koristaja tatjana.beljasnikova@mgm.ee
Tatiana Gudkova koristaja tatiana.gudkova@mgm.ee
Larissa Jakimovitš koristaja larissa.jakimovits@mgm.ee
Aleksei Jušinski tehnik aleksei.jusinski@mgm.ee
Olga Karapetjan administraator olga.karapetjan@mgm.ee
Naymya Kharrasova koristaja naymya.kharrassova@mgm.ee
Alexander Korolev valvur alexander.korolev@mgm.ee
Rimma Magzhanova koristaja rimma.magzhanova@mgm.ee
Tatjana Park koristaja tatjana.park@mgm.ee
Anželika Poljanskaja koristaja anzelika.poljanskaja@mgm.ee
Olga Shkuro riietehoidja olga.shkuro@mgm.ee
Tatjana Sinkova koristaja tatjana.sinkova@mgm.ee
Jelena Smirnova koristaja jelena.smirnova@mgm.ee
Antonina Tiganik valvur antonina.tiganik@mgm.ee
Galyna Tkachuk Kellamäe 1 õppehoone koristaja galyna.tkachuk@mgm.ee
Marina Vasilieva Kellamäe 1 õppehoone koristaja marina.vasilieva@mgm.ee
Svetlana Volõnets võimla administraator, koristaja svetlana.volonets@mgm.ee
Tugispetsialistid
Amet E-post
Jekaterina Guzek infotehnoloog jekaterina.guzek@mgm.ee
Ljubov Halling logopeed ja psühholoog ljubov.halling@mgm.ee
Inna Kald sekretär (vanemapuhkusel) inna.kald@mgm.ee
Natalja Komelkova eripedagoog, HEV koordinaator natalja.komelkova@mgm.ee
Vassiljeva Maria raamatukoguhoidja maria.vassijeva@mgm.ee
Natalia Mashchenko raamatukoguhoidja natalia.mashchenko@mgm.ee
Alla Matejuk meditsiiniõde alla.matejuk@mgm.ee
Ksenia Molodtsova infosüsteemide- ja kommunikatsioonijuht infojuht@mgm.ee
Galina Popovitš psühholoog ja sotsiaalpedagoog galina.popovits@mgm.ee
Maryna Povshenko psühholoog, psühholoogia ja inimeseõpetuse õpetaja, ettevõtlus- ja majandusõpetaja, 11.s klassi juhataja maryna.povshenko@mgm.ee
Erika Tiganik sotsiaaltöötaja, 8.c klassi juhataja erika.tiganik@mgm.ee
Elena Yushinskaya logopeed elena.yushinskaya@mgm.ee