Konsultatsioon ja järelvastamine

Konsultatsioon Järelvastamine
Andrei Aleksejev
Daria Alter esmaspäeval 6. tund teisipäeval 7. ja 8. tund
Žanna Amineva kolmapäeval kokkuleppel esmaspäeval kokkuleppel
Anastasia Andros
Eseniya Antropova
Svetlana Atajants esmaspäeval peale 8. tundi või kokkuleppel esmaspäeval 15.00-17.00
Arina Avdejeva esmaspäeval 8. tund esmaspäeval 7. tund
Margarita Belyaeva
Ljubov Bilovitskaja teisipäeval kell 7.45 esmaspäeval kell 7.45
Ljudmila Boitšenko teisipäeval 7.30 kolmapäeval 6.-7. tund
Ljudmila Borissova täpsustamisel täpsustamisel
Jekaterina Deržavina täpsustamisel täpsustamisel
Anžella Dmitrijeva esmaspäeval kell 15.00-15.45 esmaspäeval kell 15.00-15.45
Ljudmilla Dmitrijeva esmaspäeval kell 14.15-16.30 esmaspäeval kell 14.15-16.30
Darja Dorving
Marina Dudakova täpsustamisel täpsustamisel
Irina Elbreht esmaspäeval kell 15.00-17.00 esmaspäeval kell 15.00-17.00
Roksana Faizova
Vladimir Fesetško Täpsustamisel Täpsustamisel
Natalja Gil Täpsustamisel Täpsustamisel
Veronika Grünbaum reedel kokkuleppel esmaspäeval kell 15.45-16.30
Irina Ivakhnenko esmaspäeval kokkuleppel esmaspäeval 6. ja 7. tund
Maria Ivanova teisipäeval 9. tund ja kolmapäeval 8. tund esmaspäeval 7. ja 9. tund
Kristiina Jakimenko teisipäeval kokkuleppel teisipäeval kokkuleppel
Svetlana Javorskaja esmaspäeval 6. ja 7. tund esmaspäeval 6. ja 7. tund
Svetlana Jermakova
Kerli Jeršova täpsustamisel täpsustamisel
Jelena Kesküla täpsustamisel täpsustamisel
Tatiana Khokkonen täpsustamisel täpsustamisel
Ljudmila Kjaušene teisipäeval 6.-7. tund teisipäeval 6.-7. tund
Liudmyla Koreneva
Tatjana Kovš kokkuleppel kokkuleppel
Hanna Kowalewska täpsustamisel täpsustamisel
Jelena Kriis
Katrin Kuusk täpsustamisel täpsustamisel
Liia Laanmets-Ojap
Liubov Lebedeva
Irina Lelkova teisipäeval kell 13.15-15.35 teisipäeval kell 13.15-15.35
Margarita Lyutkina neljapäeval kell 14.00-14.55 neljapäeval kell 13.15-14.00
Kristiina Mahmutov
Tatsiana Makarevich reedel 9. tund esmaspäeval 6.-8. tund
Inna Makovei kolmapäeval 8. tund kolmapäeval 7.-8. tund
Marina Maksimova
Tõnu Mändveer täpsustamisel täpsustamisel
Larissa Markova teisipäeval 8. tund teisipäeval 7. tund
Natalja Matvejeva teisipäeval 7.-8. tund teisipäeval 7.-8. tund
Julia Melnychenko
Nadežda Menšikova täpsustamisel täpsustamisel
Nadežda Minajeva kolmapäeval 8. tund kolmapäeval kell 14.15-16.30
Maria Mironova
Ulvi Nei
Julia Nikiforova reedel 8. tund reedel 7.-8. tund
Zhanna Ocheretniuk
Svetlana Ofitserova kokkuleppel kokkuleppel
Avo Ollerma
Maura Paglino
Volha Piashkova
Viktoria Pogorelova
Rimma Posti
Irina Poverina
Galina Pronina kolmapäeval kell 15.00-16.30 kolmapäeval kell 15.00-16.30
Jurate Ramantsevitšute kokkuleppel kokkuleppel
Elena Raylyan kokkuleppel kokkuleppel
Silja Risti täpsustamisel täpsustamisel
Maie Saareots
Darja Selivanova täpsustamisel täpsustamisel
Jelena Semendjaeva reedel kell 14.15-16.00 reedel kell 14.15-16.00
Elvire Sepp kokkuleppel kokkuleppel
Evelina Serysheva
Anu Sikka täpsustamisel täpsustamisel
Svetlana Sizova esmaspäeval 7. - 8. tund esmaspäeval 7. - 8. tund
Marina Skopitš täpsustamisel täpsustamisel
Svetlana Stepnjova esmaspäeval kell 15.15-16.30 esmaspäeval 7. ja 8. tund
Tatjana Štšeblanova teisipäeval 8. tund teisipäeval 7. tund
Irina Suškevitš täpsustamisel täpsustamisel
Rein Tammik neljapäeval kokkuleppel neljapäeval kokkuleppel
Svetlana Timošenko teisipäeval 8. tund teisipäeval kell 14.05-15.35
Maire Tubro-Petron esmaspäeval 7. tund esmaspäeval 7. tund
Nadežda Vassiljeva kokkuleppel kokkuleppel
Gerli Veeleid
Inge Veiner täpsustamisel täpsustamisel