Maardu Gümnaasiumi huviringid 2019/2020. õppeaastal

Image

TANTSURING „NEZABUDKI“

Juhendaja: Marina Maksimova (marina.maksimova@mgm.ee)

Kellele:

Millal:

kolmapäeviti 3.–5. tund (aulas), 6. tund (rekreatsioonitsoon), 9.–10. tund (C 2/3 korrus); neljapäeviti 5.–6. tund (C 2/3 korrus)

 

TEATRIRING „ПЧЁЛКИ“

Juhendajad: Ljudmilla Borissova (ljudmilla.borissova@mgm.ee)

Tatjana Kovš (tatjana.kovs@mgm.ee)

Kellele:

Millal:

teisipäeviti 6. tund (aulas), 7. tund (kab 37);

neljapäeviti 7. tund (aulas)

 

TEATRIRING

Juhendaja: Eseniya Antropova (esenya.antropova@mgm.ee)

Kellele ja millal:

esmaspäeviti 6. tund (3.d klass) kab 23;

teisipäeviti 6. tund (4.c klass) kab 38;

teisipäeviti 7. tund (4.b klass) kab 35;

teisipäeviti 8. tund (E-klassid);

kolmapäeviti 5. tund (2.c klass) kab 34;

kolmapäeviti 6. tund (2.d klass) kab 24;

kolmapäeviti 13.–15. tund (MG „Royal Theatre“) aula;

neljapäeviti 6. tund („Kukarjamba“ 4.b ja 4.cklass) aula;

pühapäeviti 10.–11. tund („Kukarjamba“) aula;

pühapäeviti 12.–15. Tund (MG „Royal Theatre“) aula.

 

TEATRIRING

Juhendajad: Žanna Amineva (zanna.amineva@mgm.ee) ja Nadežda Vassiljeva (nadezda.vassiljeva@mgm.ee)

Kellele ja millal:

esmaspäeviti 6. tund (2.b klass) kab 31;

esmaspäeviti 7. tund (5. klassid) kab 31;

reedeti 6. tund (2.b klass) aula;

reedeti 7. tund (5. klassid) aula.

 

TEATRIRING

Juhendaja: Inge Veiner (inge.veiner@mgm.ee)

Kellele: 6.e klass

Millal:

teisipäeviti 7. tund kab 32;

kolmapäeviti 7. tund kab 32.

 

KULTUURIKLUBI „RADO“

Juhendajad: Darja Selivanova (darja.selivanova@mgm.ee)

Margarita Belyaeva (margarita.beljaeva@mgm.ee)

Kellele ja millal:

esmaspäeviti 6.–7. tund (lastekoor ja poistekoor) aula;

teisipäeviti 6. tund (mudilaskoor) Kellamäe 1 maja;

kolmapäeviti 6. tund (mudilaskoor) aula;

neljapäeviti 6. tund Kellamäe 1 maja;

neljapäeviti 7.–9. tund (mudilaskoor) aula;

reedeti 8.–9. tund (lastekoor ja neidude ansambel) kab 27.

 

KUNSTIRING

Juhendaja: Volha Piashkova (volha.piashkova@gmail.com)

Kellele:

Millal:

esmaspäeviti kl 16.30–18.30 kab 21;

teisipäeviti 14.00–16.00 kab 21 või 23;

teisipäeviti 16.30–18.00 kab 21 või 23;

kolmapäeviti 14.00–16.00 kab 21;

neljapäeviti 16.30–18.30 kab 21.

 

INFORMAATIKA

Juhendaja: Natalja Gil (natalja.gil@mgm.ee)

Kellele:

Millal: teisipäeviti 6. tund kab 105.

 

SPORDIMÄNGUD

Juhendajad: Tatiana Khokkonen (tatiana.khokkonen@mgm.ee) ja Larissa Markova (larissa.markova@mgm.ee)

Kellele:

Millal: kolmapäeviti 6.–8. tund võimlas

 

ROBOOTIKA

Juhendaja: Zhanna Ocheretniuk (zanna.otseretnjuk@mgm.ee)

Kellele:

Millal: esmaspäeviti 7. tund kab 309; kolmapäeviti 7. tund kab 309

 

RAHVATANTSURING

Juhendaja: Anu Sikka (anu.sikka@mgm.ee)

Kellele:

Millal:

esmaspäeviti 1. tund Kellamäe 1 maja;

teisipäeviti 1. tund Kellamäe 1 maja;

reedeti 1. tund Kellamäe 1 maja.

 

TEADUSRING „TAIBU“

Juhendaja: Anni Pikson (anni.pikson@mgm.ee)

Kellele ja millal:

neljapäeviti 6. ja 7. tund (1. rühm) kab 24;

reedeti 6. ja 7. tund (2. rühm) kab 24