Maardu Gümnaasiumi õpilased saavutasid tänavu riigieksamitel väga head tulemused

Image

2020. a novembri keskel avaldati riigieksamite tulemused. Sel õppeaastal sooritas riigieksami 23 meie kooli 12. klassi õpilast. Tulemustest selgus, et tõusime vabariigis venekeelsete koolide hulgas kõigi eksamite arvestuses 6. kohale (vt https://rus.postimees.ee/7112797/reytingi-russkih-shkol-vyshe-vsego-bally-u-chastnoy-gimnazii). See on väga hea saavutus.

Eesti keele kui teise keele eksami keskmine tulemus oli meie kooli õpilastel 85,4 punkti, mis tõi vabariigis 5. koha. Vabariigis sooritas seda eksamit 1779 õpilast, kelle keskmine tulemus oli 67,8.

Matemaatikaeksami keskmine tulemus oli meie kooli õpilastel 75,2 punkti, mis tõi vabariigis venekeelsete koolide arvestuses 6. koha.

Gümnaasiumiastmes on õpilastel võimalik õppida kitsast või laia matemaatikakursust. Laia matemaatikakursust õppinu võis soovi korral valida kitsa matemaatikakursuse eksami ja vastupidi. Kitsa matemaatika eksami keskmine tulemus vabariigi kõikide koolide arvestuses oli 36,4 punkti. Laia matemaatika eksami keskmine tulemus oli 51 punkti.

Täname õpilasi ja õpetajaid tehtud töö ja suurepäraste tulemuste eest!