Konsultatsioon ja järelvastamine

Konsultatsioon Järelvastamine
Andrei Aleksejev
Nora Alfetahe Teisipäev 14:00-14:45 ja reede 14:45-15:30 Teisipäev 14:00-14:45 ja reede 14:45-15:30
Daria Alter Teisipäev 13.45-14.30 Kolmapäev 12.45-13.30
Žanna Amineva
Eseniya Antropova
Svetlana Atajants Põhikool - teisipäeval 13.00 -13.45; Gümnaasium - kokkuleppel esmaspäeval 15.00-17.00
Arina Avdejeva
Evelina Bankirova
Ljubov Bilovitskaja Esmaspäev 7.30; Teisipäev .7.30
Ljudmila Boitšenko Kokkuleppel Kokkuleppel
Ljudmila Borissova
Jekaterina Deržavina
Anžella Dmitrijeva Neljapäev 14.00- 14.40 Neljapäev 14.00- 14.40
Ljudmilla Dmitrijeva Põhikool - Kolmapäev 14.45 - 15.30, Gümnaasium - kokkuleppel Kokkuleppel
Marina Dudakova
Irina Elbreht Kolmapäev 14.45-15.30 Kolmapäev 14.45-15.30
Svetlana Ermakova Teisipaev 13.50 Teisipaev 13.50
Roksana Faizova Teisipaev, 8. tund Teisipaev, 8. tund
Vladimir Fesetško
Natalja Gil
Jevgeni Golovatš
Veronika Grünbaum
Jana Haljaste täpsustamisel
Anne Hindpere-Raudsik
Külli Holsting Kolmapäev 7.tund Kolmapäev 7.tund
Irina Ivakhnenko Reede 7. tund + kokkuleppel Reede 7. tund + kokkuleppel
Maria Ivanova Põhikool - Esmaspäev 14:00 - 14:45; Gümnaasium - kokkuleppel Põhikool - Esmaspäev 14:00 - 14:45; Gümnaasium - kokkuleppel
Paul Jaakson
Svetlana Javorskaja
Kerli Jeršova Kolmapäev 7.tund Kolmapäev 7.tund
Jelena Kesküla Teisipäev 7.tund Teisipäev 7.tund
Tatiana Khokkonen Kolmapäev 8.tund Neljapäev 8.tund
Marju Kiipus Teisipäev 14.00-14.45 Teisipäev 14.00-14.45
Ljudmila Kjaušene
Viktoriia Kotsergina
Tatjana Kovš Kokkuleppel Kokkuleppel
Hanna Kowalewska Teisipäev 13.00-13.45 Kolmapäev 13.20-14.00
Olena Kryvonos
Tatjana Kulakovskaja
Katrin Kuusk
Liubov Lebedeva
Irina Lelkova Kolmapäev 13.55-14.40 Kolmapäev 13.55-14.40
Margarita Lyutkina Reede 14.00 - 14.45 Reede 14.00 - 14.45
Tatsiana Makarevich
Inna Makovei kolmapäeval 8. tund kolmapäeval 7.-8. tund
Marina Maksimova
Larissa Markova Kolmapäev 8.tund Neljapäev 8.tund
Natalja Matvejeva (5-7 kl.) - Neljapäeval 13.55-14.40; (9kl.) - Neljapäeval 14.45-15.30 (5-7 kl.) - Neljapäeval 13.55-14.40; (9kl.) - Neljapäeval 14.45-15.30
Julia Melnychenko
Nadežda Minajeva Põhikool - Esmaspäev 14.45 - 15.30; Gümnaasium - Kolmapäev 10.tund Põhikool - Esmaspäev 14.45 - 15.30; Gümnaasium - Kolmapäev 10.tund
Julia Nikiforova Põhikool - Esmaspäev 14.45-15.30; Gümnaasium - Esmaspäev 15.35-16.20 Põhikool - Esmaspäev 14.45-15.30; Gümnaasium - Esmaspäev 15.35-16.20
Zhanna Ocheretniuk Põhikool - Reede 13.20-14.00; Gümnaasium - kokkuleppel Põhikool - Reede 13.20-14.00; Gümnaasium - kokkuleppel
Edgar Oganesjan Neljapäev 13.55 - 14.40 Neljapäev 13.55 - 14.40
Elena Ozerova
Maura Paglino Teisipäeval 5. tund Teisipäeval 5. tund
Volha Piashkova
Viktoria Pogorelova
Irina Poverina
Galina Pronina Esmaspäev 8.9.tund ja neljapäev 10.tund Esmaspäev 8.9.tund ja neljapäev 10.tund
Annely Pruel Neljapäev 7.tund Neljapäev 7.tund
Terje Punab
Jurate Ramantsevitšute
Elena Raylyan Teisipäev 7.tund ja neljapäev 8.tund Teisipäev 7.tund ja neljapäev 8.tund
Alice Risti
Jüri Saealle Teisipäev 7.tund Teisipäev 7.tund
Darja Selivanova
Jelena Semendjaeva
Elvire Sepp Neljapäev 7.tund Neljapäev 7.tund
Anu Sikka Reede 13.30 - 14. 30 Reede 13.30 - 14. 30
Natalja Sizjakina
Svetlana Sizova Kolmapäev 7. tund Kolmapäev 7. tund
Marina Skopitš
Andrei Smagin Reede 14.00 Reede 14.00
Svetlana Stepnjova Kolmapäev 7. tund Kolmapäev 7. tund
Tatjana Štšeblanova teisipäeval 8. tund teisipäeval 7. tund
Irina Suškevitš täpsustamisel täpsustamisel
Rein Tammik täpsustamisel
Svetlana Timošenko Põhikool - Neljapäev 8.tund; Gümnaasium - kokkuleppel Põhikool - Neljapäev 8.tund; Gümnaasium - kokkuleppel
Aleksandr Tištšenkov
Žanna Tukia täpsustamisel
Kerli Vallmann
Nadežda Vassiljeva Kolmapäev 7.tund Kolmapäev 7.tund
Gerli Veeleid
Evelin Veiner
Inge Veiner täpsustamisel täpsustamisel