Konsultatsioon ja järelvastamine

Nimi Konsultatsioon Järelvastamine
AlterDaria esmaspäeval 6. tund teisipäeval 7. ja 8. tund
AminevaZanna kolmapäeval kokkuleppel esmaspäeval kokkuleppel
AtajantsSvetlana esmaspäeval peale 8. tundi või kokkuleppel esmaspäeval 15.00-17.00
AvdejevaArina esmaspäeval 8. tund esmaspäeval 7. tund
BilovitskajaLjubov teisipäeval kell 7.45 esmaspäeval kell 7.45
BoitsenkoLjudmila teisipäeval 7.30 kolmapäeval 6.-7. tund
BorissovaLjudmilla täpsustamisel täpsustamisel
DerzavinaJekaterina täpsustamisel täpsustamisel
DmitrijevaAnzella esmaspäeval kell 15.00-15.45 esmaspäeval kell 15.00-15.45
DmitrijevaLjudmilla esmaspäeval kell 14.15-16.30 esmaspäeval kell 14.15-16.30
DudakovaMarina täpsustamisel täpsustamisel
ElbrehtIrina esmaspäeval kell 15.00-17.00 esmaspäeval kell 15.00-17.00
FesetskoVladimir Täpsustamisel Täpsustamisel
GilNatalja Täpsustamisel Täpsustamisel
GrünbaumVeronika reedel kokkuleppel esmaspäeval kell 15.45-16.30
Hindpere-RaudsikAnne täpsustamisel täpsustamisel
IvakhnenkoIrina esmaspäeval kokkuleppel esmaspäeval 6. ja 7. tund
IvanovaMaria teisipäeval 9. tund ja kolmapäeval 8. tund esmaspäeval 7. ja 9. tund
JakimenkoKristiina teisipäeval kokkuleppel teisipäeval kokkuleppel
JavorskajaSvetlana esmaspäeval 6. ja 7. tund esmaspäeval 6. ja 7. tund
JeršovaKerli täpsustamisel täpsustamisel
KeskülaJelena täpsustamisel täpsustamisel
KhokkonenTatiana täpsustamisel täpsustamisel
KihulaneTiina kokkuleppel kokkuleppel
KjaušeneLjudmila teisipäeval 6. - 7. tund teisipäeval 6. - 7. tund
KoledaValentina täpsustamisel täpsustamisel
KotserginaViktoriia täpsustamisel täpsustamisel
KovšTatjana kokkuleppel kokkuleppel
KowalewskaHanna täpsustamisel täpsustamisel
KulakovskajaTatjana teisipäeval kell 14.05-15.35 teisipäeval kell 14.05-15.35
KuuskKatrin täpsustamisel täpsustamisel
LapinaNatalia täpsustamisel täpsustamisel
LelkovaIrina teisipäeval kell 13.15-15.35 teisipäeval kell 13.15-15.35
LyutkinaMargarita neljapäeval kell 14.00-14.55 neljapäeval kell 13.15-14.00
MakarevichTatsiana reedel 9. tund esmaspäeval 6.-8. tund
MakoveiInna kolmapäeval 8. tund kolmapäeval 7.8. tund
MändveerTõnu täpsustamisel täpsustamisel
MarkovaLarissa teisipäeval 8. tund teisipäeval 7. tund
MartšukNadezda kokkuleppel kokkuleppel
MatvejevaNatalja teisipäeval 7. - 8. tund teisipäeval 7. - 8. tund
MenšikovaNadežda täpsustamisel täpsustamisel
MihhejevaIryna täpsustamisel täpsustamisel
MinajevaNadežda kolmapäeval 8. tund kolmapäeval kell 14.15 - 16.30
NastGalina reedel 8. tund neljapäeval 8. tund
NikiforovaJulia reedel 8. tund reedel 7. - 8. tund
OfitserovaSvetlana kokkuleppel kokkuleppel
ProninaGalina kolmapäeval kell 15.00 - 16.30 kolmapäeval kell 15.00 - 16.30
RamantsevitsuteJurate kokkuleppel kokkuleppel
RaylyanElena kokkuleppel kokkuleppel
RistiSilja täpsustamisel täpsustamisel
SchorIlja kokkuleppel kokkuleppel
SelivanovaDarja täpsustamisel täpsustamisel
SemendjaevaJelena reedel kell 14.15-16.00 reedel kell 14.15-16.00
SeppElvire kokkuleppel kokkuleppel
SikkaAnu täpsustamisel täpsustamisel
SizovaSvetlana esmaspäeval 7. - 8. tund esmaspäeval 7. - 8. tund
SkopitšMarina täpsustamisel täpsustamisel
StepnjovaSvetlana esmaspäeval kell 15.15-16.30 esmaspäeval 7. ja 8. tund
ŠtšeblanovaTatjana teisipäeval 8. tund teisipäeval 7. tund
SuškevitšIrina täpsustamisel täpsustamisel
TammikRein neljapäeval kokkuleppel neljapäeval kokkuleppel
TimošenkoSvetlana teisipäeval 8. tund teisipäeval kell 14.05-15.35
Tubro - PetronMaire esmaspäeval 7. tund esmaspäeval 7. tund
VasilievaTatjana teisipäeval 7. - 9. tund teisipäeval 7. - 9. tund
VassiljevaNadežda kokkuleppel kokkuleppel
VeinerInge täpsustamisel täpsustamisel
VidinjovaJelena kolmapäeval kokkuleppel kolmapäeval 7. tund